Особливості пудри з SPF фактором

- Advertisement -

Пудра із SPF

Є багатий вибір тональних та BB-засобів із сонцезахисним фактором. Але якщо ви не любите рідкі текстури, віддайте перевагу пудрі з SPF, не уступаючи захист від ультрафіолету.

Особливості пудри з SPF фактором

Що таке SPF фактор і навіщо він потрібний у декоративній косметиці? SPF (Sun Protection Factor) – це фактор, що означає ступінь захисту від сонця. Косметика з SPF сприяє профілактиці передчасного старіння шкіри та захищає від ультрафіолетових променів, не запобігаючи при цьому засмагі.

Наші лиця постійно відкриті, тому шкіра потребує захисту від сонця, особливо влітку, і навіть у місті. А вирушаючи за місто чи на пляж, важливо пам’ятати, що пудра із SPF не замінить крему від засмаги.

«Пудра найбільш популярна у власників комбінованої та жирної шкіри, проте її роль — не так коригувати макіяж протягом дня, як закріплювати рідкий тональний засіб. Вона стане в нагоді в косметичці незалежно від типу шкіри, але при сухій шкірі краще відмовитися від пудри з позначкою «матує», щоб уникнути пересушування. SPF у складі пудри лише вітається».

Особливості складу пудри із захистом від сонця

Звичайно, головна особливість полягає в наявності сонцезахисного фільтра, причому часом досить високого захисту!

У сонцезахисну пудру входять найчастіше мінерали, які дбайливо захищають ніжну шкіру обличчя. Рейтинг пудр із SPF фактором: як вибрати найкращу

Найкращі пудри із сонцезахисним фільтром, за версією редакції.

Компактна пудра для нормальної та жирної шкіри Dermablend [Covermatte], SPF 25, Vichy добре приховує недосконалості та нерівності кольору, містить саліцилову кислоту, цинк, вітамін Е. SPF 25 захищає від пігментації.

- Advertisement -
- Advertisement -