Як доглядати за шкірою після лазерних процедур

- Advertisement -

Для максимально швидкого відновлення має сенс заздалегідь оновити арсенал косметики, яка знадобиться протягом двох тижнів після лазера.

Втім, навіть поза періодом реабілітації ці м’які та водночас дієві засоби послужать гарною підмогою у догляді за шкірою.

Що необхідно шкірі після лазерних процедур

1. Очищення шкіри після лазерних процедур
2. Зволожуючі сироватки
3. Заспокійливі та відновлюючі шкіру засоби
4. Антиоксидантний догляд
5. Зволожуючі маски на ніч
6. Захист від сонця

Під час відновлення після лазерних та й будь-яких інших інвазивних та агресивних процедур шкірі необхідні:

  • дотримання у чистоті (це обов’язкова вимога, щоб уникнути можливих інфекцій);
  • заспокійлива дія, зняття набряку;
  • гіперзволоження;
  • антиоксиданти для прискорення відновлення;
  • захист від сонця.

Тепер ми розглянемо, які саме засоби можна (і необхідно) використовувати. Але хоч би яким був ваш особистий вибір, у процесі відновлення шкіри намагайтеся уникати у складі косметики:

  • олій;
  • спирту;
  • кислот (АНА, ВНА, LHA);
  • абразивних частинок.

Лікар обов’язково дасть рекомендації, якими засобами користуватися після лазера. У будь-якому випадку, домашній б’юті-арсенал доведеться переглянути.

З одного боку, не хочеться чіпати обличчя зайвий раз, тому що роздратована, травмована лазером шкіра відчуває стрес навіть від зіткнення з водопровідною водою. З іншого боку, помилки при очищенні можуть призвести до такої небажаної дії лазерного пілінгу, як прищі.

Прищі після пілінгу

Очищення абсолютно необхідне, але воно має бути особливо м’яким і щадним. Вибір – на користь засобів із позначкою «для чутливої ​​шкіри».

Очищаючий міцелярний гель для обличчя, очей та губ, Garnier спеціально протестований дерматологами та підходить для чутливої ​​шкіри. Адресований тим, хто не уявляє собі вмивання без води. Поверхнево-активні речовини (ПАР), які забезпечують очищення шкіри, розроблені на основі кокосової олії.

Garnier Міцеллярний гель, що очищає засіб для обличчя, для всіх типів шкіри, 200 мл

Міцелярна вода для обличчя, очей та губ, Garnier забезпечує очищення для чутливої ​​шкіри та не вимагає змивання водою. М’яка формула легко видаляє забруднення.

Переваги міцелярної води

Після м’якого очищення знадобиться безспиртовий тонік. Часто тоніки для чутливої ​​шкіри збагачені додатково пом’якшуючими, заспокійливими та зволожуючими компонентами.

Будьте уважні: багато тоніків містять спирт. Запаленою та зневодненою шкірою ця агресивна речовина ні до чого.
Заспокійливий тонік для чутливої ​​шкіри обличчя та очей, La Roche-Posay розроблений спеціально для реактивної шкіри, тому не містить спирту. Після лазерних процедур оптимально підійде як завершальний етап очищення.

 

- Advertisement -
- Advertisement -