Перманентний макіяж губ

- Advertisement -

Перманентний макіяж губ звільнить вам вільний час.

Перманентний макіяж – це довготривалий макіяж, який тримається від 2 до 5 років, залежно від властивостей шкіри, вашого способу життя та інших факторів.

Він стійкий до всіх проявів навколишнього середовища – до спеки, снігу, дощу, вітру, морської води, хлорованої води.

Перманентний макіяж губ – це корекція форми розміру та кольору губ за допомогою татуажу. Він виконується по облямівці губ і вздовж за допомогою спеціальної технології, за якої барвник вводиться в епідерміс шкіри на кінчику голки. Під час використання плавної розтушовки губи наповнюються кольором і будуть виглядати завжди, начебто ви їх щойно нафарбували.

Татуаж контуру губне дає помаді розтікатися та губи завжди виглядають акуратно. Татуаж губ дуже допоможе жінкам, у яких з віком куточки губ опускаються або через герпес часто природний контур губ втрачається. Перманентний макіяж використовується в сучасній медицині та косметології для зміни набутих та вроджених дефектів або для покращення стану губ.

При виконанні перманентного макіяжу застосовують найновіші та передові технології та методи. Щоб перманентний макіяж вийшов вдалим і красивим потрібно звернутися до хорошого перевіреного фахівця, з хорошим смаком і почуттям стилю, який використовує у своїй роботі сучасну машинку для перманентного макіяжу і має у своєму розпорядженні широкий вибір відтінків і гарні пігменти. І один із найголовніших пунктів вдалого перманентного макіяжу – це порозуміння між майстром та клієнтом.

Тривалість перманентного макіяжу губприблизно від години до двох. Перед процедурою перманентного макіяжу проводиться знеболювання, що зводить неприємні відчуття до мінімуму. Після процедури на зону перманентного макіяжу накладають спеціальну мазь для зняття набряку, почервоніння та іншого дискомфорту. Мазь залишають на 10-15 хвилин, після чого губи промокають серветкою і наносять захисний засіб – масло або бальзам.

Протипоказань у перманентного макіяжу практично немає, але не варто робити його в період герпесу на шкірі, місячних або подразнень. Не рекомендують цю процедуру людям, у яких порушено згортання крові.

Перманентний макіяж губ звільнить вам вільний час.

 

попередня статтяВечірній макіяж для рудих
наступна статтяІсторія макіяжу
- Advertisement -
- Advertisement -