Догляд за шкірою: огляд засобів для обличчя та тіла

- Advertisement -

Що важливо знати про шкіру у будь-якому віці

Косметологи часто кажуть: «Уход за шкірою має бути усвідомленим». Ось лише рідко пояснюють, що ця фраза означає. Зробимо це за них.

Зміст

  • Що важливо знати про шкіру у будь-якому віці
  • Як виховати у собі свідоме ставлення до догляду
  • Огляд продуктів

Що важливо знати про шкіру у будь-якому віці – 20 років

Чудовий вік. Зморшок немає, шкіра гладка та пружна. Єдине, що може турбувати, та й то далеко не всіх, – прищики та жирність шкіри. При належному догляді та продуманій стратегії з ними легко впоратися.

25-30 років

Нічого дивовижного, безсонні ночі за важливим проектом, різнопланові емоції в особистому житті, посиденьки з друзями до світанку – все це не минає безслідно.

30-35 років

Час, коли у житті все стає більш-менш стабільним. Кар’єра, сім’я – все загалом добре. Але діти часто хворіють та й на роботі без проблем не обходиться. Приводів для занепокоєння вистачає, і це (разом із суто фізіологічними змінами) призводить до змін, які сприятливими не назвеш:

40-50+ років

Догляд після 45 років зазвичай перетворюється на справжнє задоволення. Якщо ви вважаєте, що після 50 років життя закінчується, то помиляєтеся. Так, вікові зміни стають помітними, і шкірі потрібна посилена турбота. Але разом із втратою тонусу та іншими прикрощами, характерними для цього віку, несподівано приходить усвідомлення, що доглядати за собою дуже приємно. Жаль, що така усвідомленість приходить тільки з віком.

Насамперед важливо розуміти, що навіщо і в якій послідовності наносити на шкіру. Зупинимося на етапах, про які багато хто забуває.

  • Очищення
  • Вечірній догляд

Вночі шкіра активно відновлюється, звільняючись від токсинів. Саме тому такі важливі продукти , які допоможуть прискорити ці процеси.

Експрес-заходи

Чим раніше ми зрозуміємо, що краса та молодість шкіри багато в чому залежать від способу життя та догляду, тим більше шансів довше залишатися молодими та красивими, усвідомлено дбаючи про себе та свою зовнішність.

- Advertisement -
- Advertisement -