ПАР: правда та міфи

- Advertisement -

Абревіатура ПАР багатьох лякає: чи звучить зловісно, ​​чи розшифровують неправильно.

Доведемо, що боятися нема чого. А багато з того, що говорять про ці компоненти косметики, — лише міфи.

Зміст

  • Що таке ПАР
  • Міфи про ПАР
  • Огляд засобів

Що таке ПАР

Не відкриємо Америки, повідомивши, що ПАР (детергенти) це поверхнево-активні речовини. Але, можливо, здивуємо, якщо скажемо, що обійтися без них практично неможливо.

Міфи про ПАР

Міф 1. Косметики без ПАР багато, і вона краща.

Ви засмутитесь, але ПАР присутні у складі більшої частини косметики – майже в 90% коштів, від гелів для вмивання та дорогих кремів до шампунів та зубної пасти.

Більше того, вони є і в міцелярній воді, оскільки міцели теж форма ПАР.

Міф 2. ПАР додають у косметику з метою здешевити продукцію та зіпсувати нашу шкіру.

Ні. Без них просто не можна обійтись.

Міф 3. ПАР – це мило та сульфати.

Якщо виробник сповіщає про відсутність мила у складі засобу або пише, що воно безсульфатне, це не означає, що там немає ПАР. Крім відомих синтетичних сульфатів (SLS – лаурилсульфату натрію або SLES – лауретсульфату натрію) у косметичних продуктах можна знайти натуральні ПАР – лецитин або похідні рослинних жирів.

Міф 4. Натуральна косметика не містить ПАР та консервантів, тому безпечна.

Про консерванти поговоримо в іншій статті, а зараз дайте відповідь на питання: яким чином досягається стан однорідної красивої емульсії в натуральній косметиці, якщо вона містить і олії, і воду? Ось ось.

Інтенсивний шампунь проти лупи з мікровідлущуючим ефектом Kerium DS, La Roche-Posay

І тут ПАР працюють: м’який детергент лауретсульфат натрію (sodium laureth sulfate) ретельно очищає шкіру та волосся, а кокамідопропілбетаїн (coco-betaine) підтримує оптимальний рівень рН.

М’які ПАР, зокрема, динатрій кокоамфоацетат (disodium cocoamphodiacetate) та міцелярна технологія виробництва засобу – гарантія дбайливого та ретельного очищення навіть для чутливої ​​шкіри.

Поряд з екстрактом лотоса та іншими зволожуючими та доглядаючими компонентами у формулу входять і ПАР, які роблять текстуру максимально комфортною для шкіри.

 

- Advertisement -
- Advertisement -