Історія макіяжу

- Advertisement -

Макіяж є невід’ємною частиною людства протягом багатьох тисяч років.

Починаючи з мідної та свинцевої руди, які стародавні єгиптяни використовували для створення першої у світі косметики , закінчуючи продуктами останніх наукових розробок теперішнього часу, щоб приховати пори, вирівняти колір обличчя та перетворити блідо-зелені очі на сяйво смарагду, косметика є невід’ємною частиною нашого життя уже багато тисяч років.

Протягом століть жінки використовували палені сірники, щоб затемнити очі, ягоди, щоб нафарбувати губи, і сечу маленьких хлопчиків, щоб зробити ластовиння не такими яскравими. Вони навіть пили кров волів, безглуздо намагаючись поліпшити колір обличчя.

Макіяж є невід’ємною частиною людства протягом багатьох тисяч років.

Протягом історії людства жінки піддавали своє здоров’я ризику, використовуючи саморобну косметику. У деяких культурах, наприклад, жінки використовували миш’як, свинець, ртуть і навіть п’явок, щоб надати обличчю блідість, яка вважалася за старих часів красивою. На щастя, ми пройшли довгий шлях з часу застосування токсичних і смертельних сумішей для поліпшення нашого зовнішнього вигляду.

Сучасна багатомільйонна косметична промисловість повинна відповідати суворим урядовим постановам про те, що можна і що не можна використовувати в продуктах, і виконувати інструкції з безпечного виробництва.

На сьогоднішній день найбільш серйозною травмою, яка може виникнути внаслідок застосування косметики, є роздратування або висип у разі застосування продуктів, які надто агресивні для вашої шкіри. Також, незважаючи на десятиліття перевірки на безпеку та існуючу документацію з безпеки продуктів, що не мають аналогів у багатьох галузях промисловості, існує безліч міфів щодо небезпеки інгредієнтів косметики.

- Advertisement -
- Advertisement -