Слово «гоммаж» дещо збиває з пантелику

- Advertisement -

Гомаж

Слово «гоммаж» дещо збиває з пантелику б’юті-користувачів: чи це скраб по-французьки, чи позначення спеціального продукту для пілінгу. Виникають питання: що в ньому особливого, нащо він потрібний і чи взагалі потрібний? Зараз все пояснимо.

Зміст

  • Що таке гоммаж
  • Види гомажів
  • Як користуватися гоммажем для обличчя
  • Особливості використання гомажу для тіла
  • Запобіжні заходи

Що таке гоммаж

Якщо говорити про класичний гомаж, винайдений французькими косметологами ще в минулому столітті, то він є гель з ензимами або кислотами, який наноситься на кілька хвилин на обличчя, а після висихання скочується разом із забрудненнями і мертвими клітинами. Абразивні частинки у такому гомажі не передбачені.

Подібні пілінги-скатки сьогодні можна зустріти в асортименті корейських виробників, які оголосили цей продукт майже останнім словом у косметичному догляді, тим самим довівши, що все нове — це добре забуте старе.

Творці сучасних засобів не те щоб призабули старий добрий gommage (gomme – це по-французьки «гумка», «гумка»), але вдосконалили його з урахуванням нових технічних можливостей і бьюті-прогресу.

Але головні, що визначають особливості гоммажу — м’якість, делікатність, можливість застосування для чутливої ​​шкіри залишилися непорушними.

Отже, що є гоммаж нового зразка?

Склад гомажів. Формула сучасного гомажу має будуватися на трьох «китах».

Завдяки поєднанню двох видів відлущування (хімічного та механічного) гоммаж за всієї м’якості досить ефективний. Крім того, знову ж таки за рахунок делікатності його можна застосовувати частіше, ніж стандартні скраби.

Чим відрізняється гоммаж від скрабу

У сучасних бьюті-реаліях гоммаж і скраб стали більш спорідненими продуктами, ніж раніше, тому що в обох випадках ми маємо справу з механічним відлущуванням. Але!

Мета будь-якого гомажу – максимально м’яко і ефективно відлущити мертві клітини шкіри. Гомажі можуть відрізнятися за текстурою, складом, матеріалом, з якого зроблені абразивні частинки, додатковим інгредієнтам. Все залежить від цілей та можливостей виробника.

Галузь застосування

Гомаж для тіла – це неагресивний скраб. При цьому він може називатися як gommage (французький варіант), так і scrub. У будь-якому випадку, м’який скраб для тіла – корисна у б’юті-арсеналі річ. Адже тіло потребує ексфоліації так само, як і обличчя.

Як користуватися гоммажем для обличчя

Як і скраби, їх наносять на чисте та вологе обличчя. А далі треба діяти так:

1 почекати 1-3 хвилини;

2 м’якими круговими рухами помасажувати обличчя від центру до периферії, прокочуючи по шкірі частки, що відлущують;

3 змити великою кількістю води.

Особливості використання гомажу для тіла

Виходячи з того, що гоммаж для тіла насправді є скрабом, користуватися цим продуктом потрібно відповідно. Як це робити правильно, докладно написано у наших статтях.

 

- Advertisement -
- Advertisement -