Відпочинок на морі: плюси та мінуси для шкіри

- Advertisement -

Поки ви розслаблюєтеся на пляжі, шкіра не дуже радіє: морська вода її підсушує, сонячне проміння провокує фотостаріння.

Хоча не все так однозначно є у морських канікул і приємні сюрпризи для шкіри.

Зміст

  • Як відпочинок на морському узбережжі впливає на шкіру
  • Літній відпочинок для різних типів шкіри
  • Яких правил треба дотримуватися на відпочинку

Як відпочинок на морському узбережжі впливає на шкіру

Загалом канікули на морі впливають на шкіру позитивно. Але будь-яке ціле має зокрема, з ними ми й розберемося.

Якщо ви хоч раз бували на морській прогулянці, наприклад, на катері, то пам’ятайте це відчуття свіжості шкіри. Морське повітря діє її благотворно.

Але після купання в морі недаремно рекомендується прийняти душ, щоб змити морську сіль. Інакше ризикуєте отримати відчуття стягнутості та сухості.

Сонце

У взаєминах шкіри із сонцем теж не все однозначно. З одного боку , ультрафіолет синтезує вітамін D. З іншого, саме сонячне проміння — винуватці фотостаріння та головна причина появи пігментних плям. Доводиться захищатись.

З концепцією фототипів ви напевно вже знайомі (якщо ні, прочитайте цю статтю ). Але не менш важливий тип шкіри. Якщо вона суха, то на морі їй знадобиться додаткове зволоження; чутлива – з великою часткою ймовірності вимагатиме заспокійливих формул, комбінованій буде потрібний особливий догляд залежно від того, до сухого або жирного типу вона почне демонструвати схильність.

Нормальна шкіра

Можливо, після купання в морі та сонячних ванн шкіра відчуває сухість. Це малоприємно, але зрозуміло: поки ви сохнете на березі, вода, випаровуючись зі шкіри, витягує воду з її поверхні. А мікрокристали солі ще й працюють як збільшувальне скло, посилюючи сухість.

Щоб отримати від морських ванн максимум користі, відразу після купання промийте прісну воду, а щоб уникнути сонячного опіку, нанесіть сонцезахисний засіб. При виборі орієнтуйтесь на значення SPF та літери PPD або UVA на упаковці. таке маркування означає, що засіб захищає шкіру від променів типу А у тому числі.

Здавалося б, для такої шкіри море – друг та помічник. Мінерали , що містяться в морській солі , зміцнюють і оздоровлюють, допомагають мінімізувати запалення. Але насправді саме люди з жирною проблемною шкірою після канікул на узбережжі стикаються із неприємностями: може загостритися акне, з’являються нові запалення.

Якщо ви все ж таки зважилися їхати на південь, не забувайте про сонцезахисну косметику.

  • Яких правил треба дотримуватися на відпочинку
  • Відпочинок на морі: плюси та мінуси для шкіри
  • Після моря краще змити під душем частинки солі зі шкіри.

 

- Advertisement -
- Advertisement -