Бьюті-битва: очищення шкіри з водою чи без

- Advertisement -

Наприклад, як краще та безпечніше очищати шкіру: без води чи з водою? Істина, як завжди, лежить десь посередині.

Зміст

  • Очищення шкіри без води: за проти
    Висновок

Очищення шкіри без води: за проти

Аргументи «за»

1. Можливість уникнути подразнення шкіри

Цього аргументу цілком достатньо для власників шкіри: Сьогодні у фанатів безводного очищення є не один спосіб позбавити шкіру макіяжу і всього, що на ній накопичилося за день.

  • Молочко

Має ніжну вершкову текстуру, яка дозволяє м’яко видалити макіяж без подразнюючого шкіру тертя.

  • Міцелярна вода

Продукт нового часу на основі міцел – частинок ПАР, які захоплюють та видаляють будь-які забруднення: косметику, бруд, шкірне сало. Формули, доповнені мастилами , справляються навіть з водостійкою косметикою без зайвих зусиль – терти обличчя не доведеться.

  • Серветки, що очищають

За дві секунди очистять шкіру від макіяжу, не дратуючи її.

Їх можна використовувати не тільки для зняття макіяжу, а й щоб освіжити шкіру. Зручно брати у подорожі та носити із собою.

2. Ретельне очищення

Для тих, хто не вмивається водою, процес очищення є цілим ритуалом. Поступово звільняючи шкіру від забруднень у кілька етапів, ви очищаєте її ретельніше. Розміреність дій дозволяє насолодитися ніжними текстурами та отримати задоволення від процесу догляду за собою. А це завжди приємно.

Аргументи «проти»

1 Забирає надто багато часу. Безводне очищення витратне за часом і передбачає нескінченну метушню з ватяними дисками.

2 Чи не забезпечує ефект “чистоти”. Жоден безводний засіб не здатний подарувати відчуття чистоти, яке дає вода — так вважають шанувальники вмивання, і вони, загалом, мають рацію. Незмивні засоби все ж таки залишають на обличчі відчуття плівки.

3 Потребує подальшого застосування тоніка. Строго кажучи, він потрібний усім, не важливо, який спосіб очищення вам ближчий. Але без води його використання суворо обов’язково, щоб видалити залишки не тільки забруднень, але й засобів для чищення: чи то молочко, чи міцели.

4 Виключає відлущування . «При вмиванні з водою цю функцію виконують пальці та рушник, тому кілька разів на тиждень при щоденному безводному очищенні потрібен скраб або пілінг », – каже медичний експерт Vichy Катерина Турубара.

5
Одноманітність. Асортимент безводних очищаючих продуктів розширюється, але в кількісному співвідношенні вибір все одно поки не такий багатий.

Очищення шкіри з водою: за та проти

Аргументи «за»

1. Чи-сто-та. Шанувальники води та піни скажуть вам, що без цих складових відчуття бездоганної чистоти домогтися неможливо. А воно зовсім необхідне, якщо шкіра:

Втім, серед любителів водних процедур є й ті, хто має шкіру нормальну.

Очищення за допомогою води

Головне, що роблять вода і гель – відмінно очищають шкіру від водорозчинних та жиророзчинних забруднень, а також надлишку себуму, який провокує висипання.

2. Різноманітність.

Засоби для вмивання випускаються в різних форматах, з додатковим функціоналом, для всіх типів шкіри: пінки, гелі, піняться масла, міцелярні гелі, що змиваються.

Аргументи «проти»

1 Вода висушує шкіру. А якщо вона занадто гаряча, може постраждати гідроліпідна мантія. Плюс порушується рН шкіри, який треба відновлювати за допомогою тоніка.

2 Занадто агресивно . Варто лише трохи переоцінити можливості своєї шкіри і вибрати засіб потужніший (як це люблять робити ті, у кого жирна шкіра), і можна легко домогтися зневоднення з усіма проблемами, що випливають.

Висновок

У водного очищення більше переваг, ніж у безводного, і менше недоліків (але досить вагомі). Істина, як завжди, лежить десь посередині. Правильно лише те, що підходить вам та вашій шкірі саме зараз.

 

- Advertisement -
- Advertisement -