Навіть звичайний механічний пілінг дає блискучі результати.

- Advertisement -

Механічний пілінг

Повернути шкірі сяйво та рівний тон – можливо. Навіть звичайний механічний пілінг дає блискучі результати. У статті поговоримо про переваги цієї процедури.

Зміст

 • Що таке механічний пілінг
 • Механізм дії
 • Коли застосовувати
 • Ефективність
 • Різновиди механічного пілінгу
 • Техніка виконання механічного пілінгу
 • Переваги процедури
 • Поради щодо догляду після процедури
 • Запобіжні заходи
 • Поради експерта
 • Огляд засобів для механічного пілінгу

Що таке механічний пілінг

Механічний пілінг можна робити як у салоні, так і вдома. У клініках добре себе зарекомендували апаратні методики з використанням мікрочастинок для шліфування.

Коли застосовувати

Механічний пілінг – регулярна процедура для всіх, хто бажає, щоб шкіра якомога довше залишалася молодою, красивою та пружною . Зазвичай пілінг проводять за таких проблем:

Ефективність

Ефект буде видимим під час регулярного проведення процедури. При цьому домашній пілінг за допомогою скрабів проводять не частіше 1-2 разів на тиждень . У салоні чи клініці краси – раз на місяць, але точніше скаже ваш косметолог.

Різновиди механічного пілінгу

«Механічний пілінг знайомий будь-якій жінці, яка коли-небудь застосовувала скраби для обличчя та тіла. Але спектр засобів, що належать до механічного пілінгу, набагато ширший».

 • Скраб

Скраб являє собою крем або гель з частинками, що відлущують, у складі. Твердість та розмір часток визначають «силу» скрабу. Найчастіше застосовують оксид алюмінію (він же корунд; такі скраби – найбільш потужні, але і досить агресивні), дроблені кісточки абрикоса, сіль або цукор, а також полімерні мікрогранули (це найбільш м’яка та щадна версія).

 • Гомаж

М’якша версія скрабу, позбавлена ​​абразивних частинок. Склад наноситься на суху шкіру, плівка, що утворилася, «приклеює» мертві клітини, після чого її скочують з обличчя. Такий метод відлущування підходить навіть для проблемної шкіри .

 • Бросаж або брашинг обличчя

Професійна процедура виконується за допомогою спеціального апарату з обертовою насадкою/щіточкою. Забезпечує ефект поверхневого пілінгу, підходить тим, хто переносить кислоти.

 • Апаратна процедура пілінгу
 • Маски-плівки

Порівняно новий метод відлущування. Клейка плівка просто прилипає до рогового шару епідермісу і при відриві забирає верхні відмерлі клітини. Спосіб простий і досить щадний, однак є свої особливості, читайте інструкцію.

 • Мікродермабразія

Суто професійний метод. За допомогою спеціального апарату на шкіру розпорошується дрібнодисперсний абразив (ті ж корунди, дроблені кісточки абрикоса, полімери, сіль, сода, оксид магнію або пісок), який буквально «стесує» епідерміс, забезпечуючи різну глибину пілінгу. При досить потужному потоці процедура дозволяє прибрати навіть виражені сліди постакне та розтяжки, а при помірному – лише верхні шари епідермісу, що забезпечує коротку реабілітацію.

Механічний пілінг проводять у різний спосіб. Який саме підходить саме вам, вирішує лікар після візуального огляду та опитування: вам слід згадати, на які інгредієнти у вас негативна реакція.

За способом і глибиною впливу механічний пілінг, як і будь-який інший (хімічний, кислотний), поділяється на кілька видів.

 • Поверхневий

Під час поверхневого пілінгу ушкоджується верхній шар епідермісу. Абразивні частинки м’яко очищають шкіру, не травмуючи її. Домашні засоби у вигляді скрабів та пілінгів забезпечують саме поверхневий пілінг. Відразу після очищення шкіра виглядає посвіжілою, яскравою та пружною.

 • Серединний

Для серединного пілінгу доведеться прийти до салону чи клініки краси. Зазвичай його проводять на спеціальному устаткуванні. Активні інгредієнти у складі засобів для такого пілінгу – найдрібніші кристали соди, хлориду натрію, оксиду магнію. Вони впливають на серединні шари шкіри. Ефект від такої процедури добре помітний після курсу 5-7 сеансів.

 • Глибокий

Цей вид пілінгу вважається травматичним. Проводиться лише у клініці, оскільки зачіпає глибокі шари шкіри. Потребує тривалої реабілітації.

З кожним роком цикл поновлення клітин збільшується. Наприклад, у 20 років він становить 28 днів, а до зрілого віку збільшується майже вдвічі. Омертвілі клітини, накопичуючись шар за шаром, гальмують усі процеси, пов’язані з оновленням. Шкіра виглядає зовсім не так, як хотілося б, стає нерівною тьмяною, сірою. Пілінг допомагає епідермісу позбутися непотрібного шару клітин. В результаті обличчя виглядає молодшим і свіжішим.

Поради щодо догляду після процедури

Для пілінгу краще вечірні годинники. За ніч шкіра заспокоїться, та й пряме сонячне проміння їй відразу після процедури ні до чого. Але якщо ви зробили пілінг вранці, гарантуйте особі максимальний захист за допомогою сонцезахисних засобів з високим SPF.

Механічний пілінг, як і будь-який інший, протипоказаний:

1 якщо на шкірі є запалені ділянки;

2 під час гострої стадії акне ;

3 при алергії певні інгредієнти.

Поради експерта

1 «Вибирайте засоби, які відповідають вашому типу шкіри.

2 При нанесенні пілінгу не натискайте занадто сильно, щоб уникнути травмування.

3 Особливу увагу приділіть зонам підборіддя, носа та чола.

4 Після пілінгу обов’язково наносите зволожуючий крем, що підходить вашому типу шкіри. Не забувайте про захист від сонця будь-якої пори року.

5 Оптимальна періодичність процедури – 1-2 рази на тиждень».

Огляд засобів для механічного пілінгу

Відлущуючи ороговілі клітини, сучасні скраби одночасно доглядають шкіру.

У списку інгредієнтів є спеціально відібрані компоненти, що забезпечують його високу переносимість. Скраб дбайливо відлущує, очищає і сприяє розгладжуванню.

 

- Advertisement -
- Advertisement -