Як вода впливає на шкіру обличчя

- Advertisement -

Вода – це життя. Без неї не може обійтися жодна жива істота.

кщо води в організмі замало, першою реагує шкіра. Вона стає тьмяною, сухою, неживою. Але чи вода корисна і як вона впливає на шкіру обличчя?

Зміст

  • Значення води для організму людини
  • Користь води для шкіри обличчя
  • Яка вода корисна для вмивання

Вода – основа нашого життя. 

Вода потрібна всім органам, і шкіра не виняток. Вона приблизно на 70% складається з рідини (дерма – на всі 90%), і дефіцит вологи призводить до найнеприємніших наслідків.

Воді відведено значну роль у підтримці здоров’я, краси, бадьорості та молодості нашого тіла. Ось лише невеликий список її переваг.

Від нестачі води:

Уникнути всіх цих проблем не так уже й важко. Одна з головних умов — щодня випивати достатню кількість чистої води, що не газується.

Середня щоденна норма води в людини розраховується за простою формулою: 30 мл води множать на масу тіла. Наприклад, за вагою 55 кг необхідний добовий об’єм — 1650 мл води.

Не корисна така вода для волосся. Від занадто жорсткої води вони стають тьмяними, ламкими і неживими, втрачаючи природний блиск.

Але незважаючи на це шанувальників умивання з водою більше, ніж тих, хто звик очищати шкіру безводним способом – за допомогою молочка, тоніка та вологих серветок.

Тільки вода дарує ні з чим не порівнянне почуття чистоти, очищує шкіру від будь-яких забруднень, упевнені адепти водного очищення. Головне – вибрати необхідних помічників.

Чиста питна вода – основне джерело молодості, здоров’я та краси, тому так важливо пити її у достатній кількості. А шкіра обличчя – відображення стану організму загалом.

Яка вода корисна для вмивання

Якою краще водою вмиватися, питання особистих уподобань. Спеціалісти не мають єдиної думки.

Одні фахівці вважають, що водопровідна вода занадто жорстка та агресивна для нашої шкіри і пропонують використовувати для цих цілей бутильовану. Інші не настільки категоричні і допускають умивання звичайною водою за дотримання грамотного протоколу очищення:

1 зняття макіяжу міцелярною водою;

2 умивання за допомогою гелю, пінки або мусу, підібраних відповідно до типу шкіри та існуючих проблем;

3 тонізування відновлення pH шкіри;

4 зволоження за допомогою крему або будь-якого іншого звичного зволожуючого догляду.

У цьому допускається використання різних видів води.

  • Мінеральна

Мінеральна вода має збалансований склад і загалом добре підходить для вмивання. Питання тільки в тому, що ця процедура може виявитися досить дорогою. Тільки уявіть, скільки пляшок мінералки треба використовувати на тиждень, враховуючи, що очищати шкіру необхідно двічі на день – вранці та ввечері. Очищення мінеральною водою можна залишити на вечір, коли ви готуєте шкіру до нічного відпочинку. Нею також добре скористатися перед масками та додатковим доглядом. Вранці цілком можна дозволити собі скористатися звичайною водопровідною водою із засобами очищення, які вам подобаються.

  • Термальна

Якщо у вас є доступ до води термальних джерел, то вмиватися нею – чудова ідея. Але ймовірність такого успіху невисока. Тому її просто розпорошують на шкіру з балончика, коли потрібно заспокоїти шкіру та освіжити обличчя, що особливо приємно у спеку, у задушливому салоні літака або в офісі.

Мінералізуюча термальна вода – Зміцнює та відновлює шкіру, нормалізує pH-баланс та посилює природні бар’єрно-захисні функції. Чудово підходить для чутливої ​​шкіри. Входять до складу селен і мінеральні солі мають широкий спектр впливу на шкіру, починаючи від заспокійливого та закінчуючи антиоксидантним.

“Правильна вода” для вмивання може бути не просто водою, а косметичним засобом. Йдеться про відносно нещодавню знахідку виробників — міцелярну воду.

  • Міцелярна

Міцелярна вода – відмінний варіант для очищення від макіяжу та будь-яких забруднень, які накопичуються на шкірі протягом дня. Її основу становлять вода та міцели – найдрібніші частинки поверхнево-активних речовин, необхідних для очищення шкіри. Але після використання міцелярного складу фахівці все ж таки радять вмитися звичайною водою.

Засіб м’яко і дуже дбайливо видаляє макіяж зі шкіри обличчя та очей. Засіб забезпечує м’яке очищення завдяки зволожуючому гліцерину. М’яка формула розроблена спеціально для дуже чутливої ​​та реактивної шкіри.

А як ви очищаєте шкіру обличчя? Наш тест допоможе з’ясувати, чи ви робите правильно.

 

- Advertisement -
- Advertisement -