Дуже хочеться мати красиві, доглянуті руки

- Advertisement -

Гарні нігті

Дуже хочеться мати красиві, доглянуті руки і ще більше хочеться, щоб нігтики також були такими доглянутими красивими та міцними.

Але якщо Ваші нігті не відповідають Вашим ідеалам та бажанням – зневірятися не треба. Завдяки сучасним технологіям з нарощування нігтів дуже просто втілити Ваші мрії в життя.

Акрилові нігті можна виконати на Тіпс або на формах. Завдяки міцності та пластичності матеріалу акрилові нігті виходять тонкими та красивими.

Крім акрилової існує технологія нарощування нігтів , в основі якої лежить використання гелів (гелеве нарощування нігтів). Гелеві нігті моделюються також на тіпсах або формах. Під впливом спеціальної УФ-лампи, на нігтях утворюється міцне покриття.

Перебуваючи під полімером ніготь не позбавлений можливості дихати, зберігає свою структуру та еластичність.
Коли дуже хочеться мати шикарні довгі нігті, а свої при досягненні певної довжини починають ламатися, турбуватися не варто. Не свої, такі штучні! Для цього й вигадали нарощування нігтів.

Нарощування нігтів за допомогою моделювання різними матеріалами, найбільш популярними з яких сьогодні є акрилова маса та спеціальний міцний гель (або смола). В результаті такого нарощування отримують гнучкі та міцні, еластичні та пружні нігті. Акрилові нігті , так само як і гелеві, виконують на формах і на Тіпс.

Перший варіант можливий лише у випадках, коли є вільний край нігтя, який і подовжують. За допомогою спеціальної форми, яку підставляють під нігтьову пластинку, створюють продовження справжнього нігтя. Після того, як ніготь був подовжений, зверху наноситься ще один шар маси, щоб зробити перехід непомітним, а нігтьову пластинку максимально стійкою до зовнішніх впливів.

Акрилова маса швидко застигає. Зовнішньо, при хорошому виконанні роботи, відрізнити її від справжнього нігтя не можна. За допомогою спеціальних порошків, які додають масу, нігтю надають природний колір. Перевагою акрилу є те, що його легко зняти. За допомогою спеціального розчинника маса розчиняється та легко знімається. Недоліком акрилової маси є її стоматологічний запах, який потім вивітрюється.

Гель також чудово симулює справжній здоровий ніготь завдяки своєму гладкому блиску. Застигає на формах або на Тіпс під впливом ультрафіолету. Але, якось тріснувши, не ремонтується — доведеться робити новий. Важко гелевих нігтів і позбавлятися – тільки за допомогою спилювання вдається зняти застиглий гель.

Другий спосіб створення штучних нігтів передбачає використання типса – заготівлі формою нігтя. Тіпси зазвичай виготовляються з тих же матеріалів, що й використовуються при «нарощуванні». Цими ж матеріалами вони зміцнюються. Зазвичай така технологія використовується тоді, коли ніготь немає вільного краю.

Результати нарощування нігтів виглядають чудово, а тримаються довго: від 3 до 4 місяців, із щомісячною корекцією. Якщо гель був нанесений на свій ніготь, коригується межа між ним і нігтем, до бажаної величини запилюється довжина нігтя, приблизно наполовину – товщина, а на половині, що залишилася, робиться те ж саме, що і при першій процедурі нарощування.

Наявність типса зобов’язує для його коригування по довжині та нанесення нового шару гелю. Розчинником гель не знімається, тому фахівці використовують або пилки, або апаратні насадки.

- Advertisement -
- Advertisement -