Лосьйон і тонік: у чому різниця

- Advertisement -

Є питання, що викликають нескінченні суперечки між бьюті-знавцями.

У тому числі — наскільки важливим є використання лосьйону і тоніка і чи є різниця між цими двома засобами. Спробуймо розібратися.

Зміст

  • Що таке лосьйон для обличчя
  • Що таке тонік для обличчя
  • Основні відмінності
  • Інструкція із застосування
  • Огляд найкращих засобів

Що таке лосьйон для обличчя

Сьогодні, коли бьюті-словник постійно поповнюється новими назвами, настає епоха небувалого різноманіття косметичних засобів та супутньої глобальної плутанини. Це стосується зокрема лосьйонів та тоніків.

Місія, що очищає, підтверджується і етимологією слова лосьйон, яке походить від латинського кореня «lotio», що означає «миття, обмивання». У зв’язку з цим лосьйони зазвичай зустрічаються і в чоловічій б’юті-рутині в категорії засобів після гоління.

Цікаво, що свого часу цей термін так прижився в косметичному побуті, що поступово лосьйонами стали називати засоби з інших категорій, що мають рідкою текстурою емульсій, молочка. Наприклад, зволожуючий лосьйон для нормальної та сухої шкіри обличчя та тіла.

Серед засобів є міцелярний лосьйон зі зняттям макіяжу, т. е. засіб, з якого починається процес очищення шкіри. Так що дивіться на призначення продукту та його склад, хоч би як він називався. І вибирайте те, що підходить саме вам.

Що таке тонік для обличчя

Тонік – це спеціальний розчин, призначений для відновлення pH шкіри та покращення її тонусу. Але він має й інші функції:

Глобальна плутанина в бьюті-термінах не оминула і тонік: сьогодні з тоніками нерідко плутають тонери. І це в буквальному значенні слова труднощі перекладу, оскільки і те, й інше англійською називається “toner”. Про це читайте тут .

Основні відмінності

І лосьйон, і тонік вибирайте, орієнтуючись свій тип шкіри. Якщо говорити, чим відрізняється лосьйон від тоніки, то наш експерт великої різниці між цими продуктами не бачить. Головне – підбирати догляд за типом шкіри та її потребами та використовувати відповідно до інструкції.

Експерт вважає, що лосьйон – це засіб більш загального призначення, він може очищати обличчя від макіяжу та забруднень, а може просто освіжати його залежно від концентрації поверхнево-активних компонентів у складі формули. Тонік — це засіб, який теж, як правило, містить активні компоненти, що очищають, але в меншій концентрації. Його функція – завершити етап очищення, який виконувався за допомогою молочка або гелю для вмивання».

Що краще вибрати: лосьйон чи тонік

Жодних жорстких правил та вимог немає. Як би не називався ваш улюблений продукт для завершення процедури очищення шкіри обличчя, користуйтеся ним на здоров’я.

Дійсно, до цього дня в гаммах для жирної або проблемної шкіри частіше зустрічається лосьйон, але і тонік теж може бути призначений для такого типу шкіри. Словом, шукайте свій продукт, орієнтуючись на особливості своєї шкіри.

Серед лосьйонів та тоніків можна знайти:

При виборі отшелушивающих тоніків та лосьйонів варто враховувати тип та стан шкіри.

1 Для жирної та комбінованої шкіри краще підбирати засоби із саліциловою кислотою .

2 Для сухої та чутливої ​​– з гліколевою та молочною кислотами.

Наносити тоніки та лосьйони можна по-різному:

Важливою є ще й частота застосування цих засобів. Так наприклад:

1 очищаючі та зволожуючі тоніки можна використовувати кілька разів на день, але зазвичай відразу після очищення;

2 відлущують тоніки застосовують не частіше 2-3 разів на тиждень, проте для більш точної інформації прочитайте інструкцію.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -