Найкраще масло для загару

- Advertisement -

Відомо, що масло сприяє швидкому, рівномірному та глибокому загару.

Правда, донедавна цей засіб могли собі дозволити лише ті, хто від природи добре засмагає і не боїться опіків. Хороша новина для білошкірих – тепер є олія для загару, яка підходить і вам.

Зміст

  • Навіщо використовувати масло для загару
  • Як вибрати масло для загару
  • Особливості сучасних масел для загару
  • Натуральні олії для загару: особливості
  • Склад олій для загару
  • Правила інтенсивного загару
  • Запобіжні заходи
  • Огляд кращих олій для загару
  • Як правильно користуватися маслом для загару

Навіщо використовувати масло для загару

Натуральні олії мають цілу низку переваг. Пройдіть тест і дізнайтеся, чи правильно ви користуєтеся сонцезахисним кремом.

Дерматологи рекомендують використовувати фотозахисні засоби для всіх, незалежно від типу шкіри. А це означає, що смажитися на сонці, обмазавшись кокосовим маслом , можуть собі дозволити лише смагляві від природи або вже добре засмаглі люди. Без захисту накопичується фотоушкодження, що згодом негативно впливає на здоров’я шкіри.

Як вибрати масло для засмаги

Є лише один дійсно важливий критерій при виборі санскрину – SPF-фактор , оптимальний для вашого фототипу та рівня УФ-випромінювання. Тим, чия шкіра спалахує неохоче, а опіки отримує швидко, варто вибирати олії з максимальним значенням SPF. Ці засоби зобов’язані забезпечити захист не тільки від UVB-променів, що провокують почервоніння та опік, а й від UVA-випромінювання – головного винуватця фотостаріння шкіри (появи ранніх зморшок, пігментних плям).

Особливості сучасних масел для засмаги

1 Високий SPF фактор. «Високий індекс захисту свідчить про особливі можливості формули утримувати на поверхні шкіри сонцезахисний фільтр , – пояснює Марина Каманіна, експерт L’Oréal Paris. — Такі фільтри складні та дорогі, тому їх використовують лише у високоякісних засобах».

2 Водостійкість. «Звичайні санскрини є зволожуючими кремами, в яких сонцезахисний компонент пов’язаний з гідрофільною частиною формули. Ці засоби комфортні для шкіри, але досить швидко змиваються водою та втрачають ефективність.

3 Нежирна текстура . Так зване сухе масло для засмаги є особливою полімерною формулою. Такий засіб має масляну текстуру, розгладжує та живить шкіру, але після вбирання не залишає натяку на блиск. Шкіра залишається сухою, до неї не прилипають пісок та пил.

Натуральні олії для засмаги: особливості.

Виробники масел для засмаги нерідко включають у формулу натуральні олії, що мають хорошу проникаючу здатність і захисні властивості.

1 Кокосове масло

Підходить для чутливої ​​шкіри, швидко вбирається, створюючи на поверхні епідермісу стійку ліпідну плівку, що захищає від опіків та пересихання. Смачно пахне.

2 Масло карите

Друга за популярністю «сонячна» олія живить шкіру під час засмаги і знімає роздратування після тривалого перебування на сонці.

3 Арганова олія

Має виражений антиоксидантний ефект, добре вбирається і цінується власниками сухої шкіри.

4 Олія мона

Схоже за властивостями з кокосовим, але легше, швидко поглинається, пом’якшує і живить шкіру, захищаючи від пересихання. Має солодкий квітковий аромат.

Склад олій для засмаги

Готове масло для засмаги може бути сумішшю натуральних масел або містити їх у списку інгредієнтів, але тоді і SPF буде невисокий.

Забезпечити це можуть складні формули на основі мінеральної олії з особливими сонцезахисними фільтрами, що мають фотостабільність і водостійкість.

Правила інтенсивної засмаги

Олії для «інтенсивної засмаги» найчастіше відрізняються низьким фактором захисту SPF 2–6. Рекомендувати цей засіб з чистою совістю можна тільки тим, хто вже добре засмаг, або людям зі смаглявою шкірою, які ніколи не обгорають.

Пам’ятайте, що для профілактики старіння рекомендується захист від випромінювання типу А, незалежно від фототипу шкіри.

Навіть якщо ви вже набули бронзового відтінку шкіри і відчуваєте себе в безпеці, не приймайте сонячні ванни з 11.00 до 16.00, коли сонце найактивніше.

Запобіжні заходи

Власникам жирної шкіри не слід захоплюватися масляними формулами.

Огляд кращих олій для засмаги

Як правильно користуватися маслом для засмаги
Олія для засмаги – продукт особливий, що вимагає правильного поводження. Головна відмінність від кремоподібних засобів полягає в тому, що його наносять безпосередньо на пляжі, тому що будь-яке масло, навіть сухе, може забруднити одяг.

- Advertisement -
- Advertisement -