Чим мазати шкіру після загару

- Advertisement -

Чим мазати шкіру після загару? Гарне питання.

Ми з радістю дамо вам правильний відповідь і навіть порекомендуємо конкретні засоби з асортименту однієї з улюблених сонячних ліній редакції.

Зміст

  • Що потрібно шкірі після загару
  • Що не потрібно шкірі після загару
  • Чим намазати шкіру після загару

Що потрібно шкірі після загару

Навіть якщо ви поводилися приблизно і дотримувалися всіх правил безпечної засмаги, ваша шкіра все одно потребує спеціального догляду, який допоможе їй почуватися комфортніше після впливу ультрафіолету. Адже засмага по суті є захисною реакцією шкіри та свідченням ушкодження, спричиненого сонячним випромінюванням.

Але давайте без довгих міркувань просто розберемося, що потрібно шкірі після засмаги та чим її намазати. По порядку.

Очищення

Після пляжу необхідно прийняти душ з м’яким гелем або синдетом, які зможуть видалити сонцезахисний засіб (сподіваємося, ви ним користувалися), морську сіль, пісок та піт.

Охолодження

Шкіра після засмаги витрачає чимало сил на теморегуляцію, хороший охолодний ефект мають засоби після засмаги з гелевою або рідкою текстурою і гідратантами у складі. Взагалі, розумно, збираючись на пляжний відпочинок, купувати сонцезахисний засіб у комплекті з відходом після сонця.

Зволоження

Сонце неминуче провокує зневоднення шкіри, це незаперечний факт. Саме тому формули після засмаги засновані на гідратантах та вологоутримуючих компонентах:

Заспокійливі компоненти

У засоби після засмаги зазвичай входять заспокійливі шкіру компоненти. У разі позаштатної ситуації (адже обігріти можна не тільки на пляжі, а й у парку або просто довго гуляючи вулицею), доводиться рятувати шкіру підручними засобами із сімейної аптечки, такими як креми з пантенолом або алантоїном.

Пом’якшення

Засмагла шкіра прагне позбутися шару мертвих клітин – після відпустки вона часто лущиться, що надає засмаги сіруватий відтінок. Легкі креми або молочко після засмаги з ліпідами у складі пом’якшать шкіру і допоможуть запобігти лущенню. Про те, як продовжити засмагу, ми писали у цій статті .

Якщо є ознаки сонячного опіку: почервоніння, набряклість, болючість при дотику, шкіру «пече», вона свербить — засоби після сонця можуть трохи полегшити становище, але повністю від опіку не позбавлять.

Що не потрібно шкірі після засмаги

Деякі народні рецепти порятунку шкіри після опіку не лише не допомагають, але навіть шкодять шкірі.

1 Сметана та йогурт. Намазати сильно обгорілу спину кисломолочним продуктом, «щоб не боліло і не облазило» – погана ідея. Висока ймовірність наявності у продукті бактерій, яким ослаблена пошкоджена шкіра навряд чи буде рада.

2 Кокосове масло. Харчування – зовсім не те, що потрібно шкірі після інсоляції. Тим більше, у разі опіку. Утворюючи плівку на шкірі, масло перешкоджає охолодженню тканин і може спровокувати закупорку пір з відомими наслідками.

Чим намазати шкіру після засмаги

У нашу вибірку ми включили засоби після засмаги сонячної лінії яку високо цінують як споживачі, так і редактори.

Освіжаючий крем після засмаги для обличчя та тіла для світлої шкіри, чутливої ​​до сонячних променів, Експерт Захист», заспокійливий, гіпоалергенний

Крем має нелипку комфортну текстуру, швидко вбирається. Також він добрий тим, що його можна наносити і на обличчя, і на тіло. Формула містить кольдкрем, пом’якшує шкіру та забезпечує зволожуючий ефект до 24 годин.

 

- Advertisement -
- Advertisement -