Як змінити свій спосіб життя з користю для шкіри. 11 порад

- Advertisement -

Вираз світитися від щастя це не фігура мови.

Позитивні емоції очолюють дюжину рекомендацій, яким важливо слідувати, щоб завжди виглядати свіжо.

Зміст

1. Спати не менше 8 годин
2. Купити шовкову наволочку для подушки
3. Знімати макіяж перед сном
4. Пити воду
5. Частіше включати зволожувач повітря
6. Регулярно проводити ексфоліацію
7. Найчастіше бувати на свіжому повітрі
8. Провести ревізію у холодильнику
9. Не забувати про маски для обличчя
10. Більше посміхатися
11. Кинути курити

1. Спати не менше 8 годин

Причому вночі та бажано у повній темряві. У темну пору організм займається «ремонтно-відновлювальними» роботами, і шкіри це стосується не в останню чергу.

Сон – один із найголовніших помічників краси та молодості. Особливо якщо спати на шовку.

Вночі активно виробляються гормон молодості соматотропін і гормон біологічного годинника мелатонін, який має антиоксидантну активність і уповільнює процеси старіння.

Стимулює відновлювальні процеси у шкірі, навіть якщо вам не вистачає сну. Містить термальну воду, гіалуронову кислоту, олію абрикосової кісточки, вітамін В3.

2. Купити шовкову наволочку для подушки

У крайньому випадку – атласну. «На такій постільній білизні утворюється менше складок, тому на шкірі не лишається характерних слідів, — пояснює експерт Vichy Катерина Турубара. — Льон та бавовна збираються у складки, які часто формують характерні ранкові заломи на шкірі».

3. Знімати макіяж перед сном

Щовечора. Навіть якщо немає сили. Інакше не можуть відновлювальні процеси. «Пігменти та сонцезахисні фільтри, що входять до складу макіяжу, не потрібні шкірі у нічний час, вони позбавляють її можливості нормального газообміну та виконання функцій виділення, — пояснює Катерина Турубара. — Крім того, тертя про тканину постільної білизни заганяє пігменти та компоненти основи в пори, провокуючи їхню закупорку навіть некомедогенними текстурами».

4. Пити воду

Необхідна денна норма чистої негазованої води – 30 мл на кілограм ваги. До речі, недостатнє споживання рідини, як не парадоксально, — одна з причин набряклості, не кажучи вже про тьмяний колір обличчя та зморшки зневодненості.

Краса шкіри починається із зволоження. І зсередини також. Сік, кава, суп та інші рідини до денної питної норми не входять. Тільки чиста негазована вода.

5. Частіше включати зволожувач повітря

Зрозуміло, якщо ви живете на березі моря, найкращий у світі зволожувач у вас є. Але якщо вранці вас будить шум автомобілів, краще придбати спеціальний апарат. Адже шкіра насичується вологою не лише зсередини, а й зовні. Природний наслідок низького рівня вологості повітря – зневодненість, сухість, зморшки, тьмяний колір.

6. Регулярно проводити ексфоліацію

Чим жирніша шкіра, тим частіше потрібно допомагати їй оновлюватися, знімаючи ороговілий шар кератиноцитів. Сухій шкірі також рекомендовано регулярне відлущування. Ексфоліація стимулює кровообіг та оптимізіурет обмінних процесів у шкірі.

Салонний пілінг допомагає позбавитися тьмяності, дрібних зморшок, гіперпігментації. Пілінг у домашніх умовах очистить шкіру, вирівняє тон, додасть сяйва.

7. Найчастіше бувати на свіжому повітрі

Зрозуміло, з належним захистом від сонця чи морозу. Вищий пілотаж – це пробіжки або фітнес на повітрі. Правда, якщо потрібно попітніти, перед заняттями обов’язково зніміть макіяж і використовуйте тонік. А після тренування – вмийтеся і нанесіть зволожуючий крем.

8. Провести ревізію у холодильнику

У раціоні мають бути продукти, корисні для шкіри.

9. Не забувати про маски для обличчя

Хоча б раз на тиждень влаштовуйте собі день краси та релаксу – з ванною, скрабами та масками. У поєднанні з гарною косметикою подібний спа-сеанс принесе велику користь шкірі.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -