Як укріпити вії за допомогою косметики

- Advertisement -

Якщо вірити пошуковим системам, одна з найбільш затребуваних б’юті-завдань – нарощування брів і вій.

Обговоримо, чи вдасться зробити її довшими і густішими за допомогою спеціальної косметики (туш не в рахунок).

Зміст

  • Що потрібно, щоб вії були довгими та красивими
  • Засоби для густоти вій

Що потрібно, щоб вії були довгими та красивими

Якщо в день випадає 3-4 вії – це нормально: життєвий цикл кожної з них близько 3 місяців. Якщо випадання інтенсивніше, варто звернутися до лікаря. Довжина, густота, лінія зростання вій залежить, звичайно, від генетики. Але в наших силах зробити їх максимально красивими та ефектними.

Зрозуміло, що густота, довжина та форма вій залежать насамперед від генетики. Але дати їм можливість розкрити свій потенціал цілком у ваших силах. Щоб вії добре росли і в цілому відчували себе краще, їм потрібно те саме, що й волоссю: харчування та зміцнення. Що для цього потрібне?

Про народні рецепти

В інтернеті знайдеться безліч «секретів» природного подовження вій і досягнення їхньої небувалої густоти за допомогою домашніх засобів на кшталт масел (від касторової до реп’яхової) або відвару лікувальних трав.

Зрозуміло, жодних рецептів ми тут наводити не будемо, тому що при попаданні міксів власного приготування на слизову оболонку очей легко отримати алергічну реакцію, спровокувати почервоніння, лущення та взагалі масу проблем. Опухлі очі, що сльозяться, замість красивих довгих вій – дуже ймовірний результат.

Про медичні препарати

Деякі очні краплі дійсно сприяють зростанню вій. Але застосовувати їх можна лише за призначенням лікаря. Так, деякі очні краплі як побічна дія сприяють росту і густоті вій. Але що це за краплі, ми навмисно не пишемо, щоб ви не розцінили це як рекомендацію та не розпочали безконтрольне застосування цих засобів без свідчень.

«Відрощувати вії за допомогою куплених в аптеці крапель – погана ідея, – попереджає медичний експерт. — Вії, може, й підростуть, але шкіра навколо очей буде схильна до високого ризику почервонінь, набряків, прояву дрібних зморшок». Це типові прояви алергічної реакції, і такий ефект не корисний для здоров’я.

Про косметичні засоби для вій

Виробники дбайливо додають речовини, що доглядають, навіть у туш для вій. Для догляду за віями виробники косметики передбачили кілька варіантів:

  • Сучасні засоби демакіяжу очей нерідко збагачені вітамінами, особливо корисними для вій.

Засіб для зняття макіяжу з очей завдяки провітамінам у складі не тільки розчиняє макіяж, але й живить вії та чутливу шкіру навколо очей.

 

- Advertisement -
- Advertisement -