5 засобів, які обов’язково мають бути під рукою влітку

- Advertisement -

Літом до базових засобів, якими ви користуєтесь цілий рік, додаються ще кілька тюбиків та баночок.

Складаємо список літньої косметики, яка повинна бути завжди на поліці у ванній та/або в сумці.

Зміст

1. Термальна вода
2. Сонцезахисний стик
3. Очищаючі салфетки
4. Заспокійливий засіб
5. Матуючий спрей або пудра

1. Термальна вода

2. Сонцезахисний стик

Захист від сонця для обличчя та тіла з індексом SPF не нижче 30 (залежно від фототипу, визначити який ви можете за допомогою тесту) – літній must-have. Сонцезахисні засоби завдають за 20 хвилин до виходу з дому (про правильне їх застосування ми писали тут), і ефекту вистачає в середньому на 2 години. Якщо прогулянка затягнулася, захист треба поновити.

Щоправда, у дорозі чи вулиці наносити сонцезахисний крем чи молочко не дуже зручно. Так що для найуразливіших зон, найбільш схильних до впливу сонця (ніс, вилиці, вуха, руки), знадобиться компактний стик. Наприклад, стик для чутливих зон.

«Через спеку та міський пил влітку хочеться частіше очищати шкіру. Замість того, щоб вмитися вранці і ввечері, ми або робимо це частіше, або протираємо обличчя вологими серветками протягом дня.

Добре, якщо це серветки для обличчя, але багато хто користується антибактеріальними серветками для рук. Не треба цього робити: спирт та антисептики у складі просочення таких серветок додають  зневодненої шкіри проблем».

3. Очищаючі салфетки

4. Заспокійливий засіб

5. Матуючий спрей або пудра

Дуже комфортна і матова пудра De-Slick Mattifying Powder від Urban Decay, яка містить рисове борошно, олії чайного дерева та ромашки.

 

- Advertisement -
- Advertisement -