Мабуть, найбільш елегантно виглядає знаменитий «французький» манікюр

- Advertisement -

Французький манікюр

Мабуть, найбільш елегантно і при цьому у будь-якій ситуації виглядає знаменитий «французький» манікюр. Він відразу привертає увагу своєю скромною вишуканістю, і здатний прикрасити будь-які нігті. Він і був створений фірмою ORLY як універсальний, щоб не змінювати лак до кожного вбрання.

Ефект французького манікюрувизначається особливою технологією фарбування, коли наголошується на кінчику нігтя зазвичай невеликий довжини. Руки готують до процедури традиційною ванною, щоб розм’якшити кутикулу, потім її видаляють. На оброблений ніготь наноситься безбарвний лак-основа, щоб не було “жовтизни”.

Потім малюють фірмову «усмішку». Для цього виступаючу частину нігтя зсередини виділяють білим косметичним олівцем або спеціально аплікаціями, що випускаються спеціально для цього. А ніготь покривають лаком прозорого чи тілесного кольору. З такою процедурою ви зможете впоратися і вдома.

Нанесення французького покриття

Існує два варіанти нанесення френча – від руки та за шаблоном. Шаблони для французького манікюру можна часто побачити у відділах, які торгують косметикою для нігтів. Шаблони бувають різної форми – круглі або куточком. Прямі шаблони використовують для французького педикюру .

“Френч-покриття від руки”

1. Покриваємо ніготь основою під лак. Сушимо.
2. На вільний край нігтя наносимо білий лак, починаючи від центру, а потім з обох боків. Сушимо.
3. Покриваємо весь ніготь рожевим прозорим лаком. Сушимо.
4. Наносимо зверху закріплювач для лаку.

“Френч-покриття за шаблоном”

1. Покриваємо ніготь основою під лак. Сушимо.
2. Шаблон приклеюємо до нігтя так, щоб вільний край нігтя залишався відкритим.
3. На кінчик нігтя наносимо білий лак .
4. Знімаємо шаблон. Сушимо.
5. Покриваємо ніготь рожевим лаком. Сушимо.
6. Наносимо закріплювач для лаку.

Сьогодні актуальний новий варіант класичного французького покриття, коли білим лаком покривають не тільки вільний край нігтя, але й півмісяця у його основи. Лінія півмісяця повинна точно повторювати лінію посмішки.

Декорування французького покриття

На додаток до традиційного френч-дизайну нігтів часто використовують додаткові види декору. Наприклад, широко відомий “Срібний френч”. Коли поверх основного дизайну вільний край нігтя покривають перламутровим білим лаком, а зверху фіксують закріплювачем. Використання страз, прикрас для нігтів, розписи перетворюють французьке покриття на вишуканий витвір мистецтва. Такий витончений манікюр додасть досконалості образу нареченої, буде доречний на святі та у повсякденному житті.

Головне правило французького покриття-це використання двох основних домінуючих кольорів. У класиці це білий та рожевий. У більш сучасних новаторських варіантах допустимі будь-які поєднання з двох основних кольорів, головне, щоб вони гармонували між собою і відповідали образу людини. Сам ніготь або його вільний край може бути покритий синім, золотим і навіть чорним.

Кількість варіацій не обмежена, але такі поєднання мають бути виправдані загальним стилем. Додатково краєчок нігтя або лінія посмішки можна відвести декоративною смужкою, а також використовувати стрази, розпис та прикраси для нігтів. Французький манікюр надає величезний простір творчості. На його основі може бути створена велика кількість різних композицій для нігтів від класики до авангарду та елітарних творів для нігтів.

Перманентний французький манікюр

Перманентне французьке покриття можна створити при нарощуванні нігтів, коли вільний край нігтя має яскравий білий колір. Такий постійний дизайн дуже зручний, його навіть не обов’язково покривати лаком, нігті набувають доглянутого, здорового та натурального вигляду. За бажання такий «френч» можна покрити молочно-рожевим лаком і прикрасити стразами.

- Advertisement -
- Advertisement -