Тонік без спирту

- Advertisement -

Чи потрібний вам тонік для обличчя, який не містить спирту?

У цій статті ви знайдете аргументи на користь цього засобу та огляд, в якому ми зібрали найкращі тоніки без спирту для різних типів шкіри.

Зміст

  • Що таке тонік без спирту
  • Переваги безспиртових тоніків
  • Кращі тоніки без спирту для жирної та проблемної шкіри.
  • Тонік без спирту для комбінованої шкіри
  • Кращі тоніки для сухої та нормальної шкіри
  • Топ-3 безспиртових тоніків для чутливої ​​шкіри обличчя

Що таке тонік без спирту

Тонік без спирту є косметичним продуктом, який використовують після вмивання. Нагадаємо, що його завдання – відновлення pH шкіри, тонізування та підготовка до подальшого догляду. Сьогодні спирт у тоніках зустрічається все рідше і все у менших концентраціях.

При цьому “безспиртовий” означає, що тонік не містить конкретно етиловий спирт. Саме він славиться неприємною дією на шкіру.

«У нормі наша шкіра має слабкокисле середовище рН 5,5; у етилового спирту, що входить до складу деяких продуктів, відрізняється рН. Різниця в кислотності шкіри та застосовуваного засобу може спричинити запальну реакцію (дерматит) через пошкодження ліпідного бар’єру шкіри та корнеоцитів. Тому при сухій шкірі, коли ліпідний бар’єр ослаблений, застосування засобів із вмістом спирту не рекомендовано».

Загалом спиртів у косметиці не треба боятися. Головне правило – підбирати будь-який догляд за типом шкіри.

Особливості складу лосьйонів та тоніків без спирту

Зазвичай безспиртові тоніки збагачені різноманітними корисними компонентами:

  • Вітаміни у складі тоніка стимулюють клітинні процеси і мають антиоксидантні властивості, а пантенол і алантоїн заспокоюють і сприяють відновленню шкіри.

Переваги безспиртових тоніків

Тонік є проміжним етапом між очищенням шкіри та нанесенням основного догляду. Завдяки водній (найчастіше) основі та наявності пом’якшуючих та заспокійливих компонентів тонік нормалізує кислотно-лужний баланс шкіри (pH), що дозволяє наступним засобам працювати максимально ефективно.

Тоніки без спирту ніжно поводяться зі шкірою. Переваги безспиртових тоніків полягають у наступному:

  • Ми вибрали найкращі тоніки, до складу яких не входить етиловий спирт, зате включені екстракти рослин із властивостями, корисними для жирної та схильної до проблем шкіри.
  • Тонік з екстрактом календули для нормальної та схильної до жирності шкіри. Формула з пелюстками та екстрактом календули, який, як ми всі знаємо, має заспокійливу дію, збагачена екстрактом кореня лопуха, який відомий своїми себорегулюючими здібностями. В цілому, цей тонік освіжає, пом’якшує шкіру.
  • Тонік без спирту для комбінованої шкіри. Комбінованій шкірі потрібен засіб, який зволожує, але не провокує жирний блиск. Ми знайшли таке серед тоніків без етилового спирту.

Зменшити жирний блиск і при цьому не пересушити шкіру цей тонік вирішує завдання цілком успішно. У формулі відсутні масла, але є екстракт циліндричної імперати, що володіє зволожуючою дією, а також вітамін Е – антиоксидант.

Кращі тоніки для сухої та нормальної шкіри

Ці тоніки завершать процес очищення, видалять залишки забруднень та пом’якшують шкіру. Простіше кажучи — підготують базу для подальшого догляду.

Тонік з екстрактом огірка для всіх типів шкіри. Якщо вам знайоме неприємне почуття стягнутості після вмивання, зверніть увагу на цей тонік, який виключає подібний ефект.

Заспокійливий тонік для чутливої ​​шкіри обличчя та очей

Класичне поєднання води та гліцерину дарує комфорт чутливій шкірі, забезпечуючи чистоту та зволоження.
Дуже вдало поєднує освіжаючу, очищувальну та зволожуючу дію – і це багатьом подобається. У складі — гліцерин і, звичайно, вода, що мінералізує.

 

- Advertisement -
- Advertisement -