Захист від сонця для жирної шкіри

- Advertisement -

Літній сезон для жирної шкіри – особливе випробування.

Коли обличчя блищить через спеку, дуже не хочеться навантажувати його лишньою кулею крему, але крім зволоження та матування необхідний ще й сонцезахист. Як бути? Підкажемо за допомогою експертів, а також представимо нові засоби та технології.

Зміст

  • Чим відрізняється захист від сонця для жирної шкіри
  • Як вибрати сонцезахисний засіб для жирної шкіри
  • Огляд сонцезахисних засобів
  • Правила вибору та застосування

Чим відрізняється захист від сонця для жирної шкіри

Захисту від сонця потребує шкіра будь-якого типу – суха, жирна, нормальна, комбінована. Кстати, якщо ви ще не визначилися, до якого типу належить ваша шкіра, пройдіть тест.

Власників жирної шкіри відразу хочемо попередити: не звертайте увагу на популярний міф про користь сонця у боротьбі з прищами. Шкіра, схильна до появи недосконалостей, постійно бореться проти запалень, імунітет її ослаблений, і шкідлива дія ультрафіолету лише посилює ситуацію. Сонце, справді, «підсушує» шкіру (разом із прищами), але це супроводжується зневодненням та зниженням захисних функцій. Внаслідок висипання через деякий час повертаються з подвоєною силою.

Захист від сонця необхідний усім незалежно від типу шкіри! Які проблеми має ультрафіолет жирної шкіри?

Як вибрати сонцезахисний засіб для жирної шкіри

Сонцезахисний засіб для жирної шкіри – особливий випадок, оскільки має задовольняти одразу кілька вимог.Відмінні новини для власників жирної шкіри надійшли буквально із космосу. Точніше з агентства NASA, де народилася технологія Airlicium (ерліціум). Що це таке, пояснює експерт марки La Roche-Posay Наталія Медведєва: «Ерліціум – абсорбент нового покоління, похідне аерогелю. Це надзвичайно легкий матеріал, що складається на 99% із повітря і на 1% із кремнію. Технологія Airlicium дозволяє ефективно абсорбувати себум.

Щоб підтримувати шкіру матовою, не обов’язково користуватися серветками, що матують. Але матування – не єдиний корисний результат застосування нової технології. Ось повний перелік плюсів інноваційної речовини.

Огляд сонцезахисних засобів

Сонцезахисний гель-крем для жирної шкіри з технологією Airlicium Anthelios – супернадійний захист від сонця, що відповідає суворим європейським стандартам, забезпечує комплекс хімічних фільтрів у поєднанні з екстрактом сенни. Фотостабільна та водостійка формула протягом дня захищає від жирного блиску, не закупорює пори та помітно зменшує їх. Легко наноситься, миттєво вбирається і не відчувається на шкірі. Не залишає жодних слідів.

Сонцезахисний матуючий спрей-вуаль для обличчя для жирної шкіри  незважаючи на ще більш легку текстуру, ніж крем-гель, забезпечує високий рівень захисту від ультрафіолетових променів широкого спектру. Зберігає матовість шкіри протягом дня, сприяє помітному звуженню пор і навіть має антиоксидантну дію. Величезний плюс спрею – гігієнічність нанесення. Засіб можна розпорошувати прямо на обличчя і навіть поверх макіяжу.

Якщо у вас проблемна шкіра, не шкодуйте часу на вибір відповідного засобу. Статистичні дослідження показали: дуже багато хто нехтує захистом від сонця з усіма сумними наслідками, що випливають з цього, лише через те, що засіб, який вони придбали, некомфортно відчувається на шкірі, погано лягає, залишає сліди тощо. Але косметична індустрія зробила крок далеко вперед, і сучасні формули дозволяють уникнути таких проблем.

Форма спрею особливо хороша для жирної шкіри – при нанесенні обличчя не потрібно чіпати руками, підвищуючи ризик можливої ​​інфекції.

 

- Advertisement -
- Advertisement -