Як підготувати шкіру до походу на пляж

- Advertisement -

Важливо: почати готуватися треба раніше ніж за п’ять хвилин до виходу на пляж.

Зміст

  • За дві тижні до відпустки
  • За три дні
  • Напередодні
  • За 20 хвилин до виходу на пляж

За дві тижні до відпустки

Припиніть застосування засобів для обличчя, які містять компоненти, що підвищують фоточутливість шкіри. Ось ці речовини. Так ви уникнете потенційних проблем з гіперпігментацією. Вони допоможуть нейтралізувати шкоду, яку завдають клітинам шкіри УФ-промені.

За три дні

Відлущить шкіру тіла за допомогою скрабу, щоб засмага ліг рівно. А ось на відпочинку скрабування – не найкраща ідея: абразивні частинки стануть додатковим джерелом подразнення для шкіри, що піддається інсоляції.

Напередодні

Викиньте кошти з SPF, якими почали користуватись у минулому відпускному сезоні. А ось торішні сонцезахисні креми з непокритою упаковкою застосовувати можна — головне, перевірте, чи не закінчився термін придатності.

За 20 хвилин до виходу на пляж

Після душу та вмивання нанесіть засіб з SPF на обличчя та тіло. Не скупіться. Норма безпеки становить 2 мл на квадратний сантиметр шкіри.

Перші дні у відпустці краще використовувати санскрін з високим фактором захисту SPF 30 і 50. Так ви не обгорите відразу після виходу на пляж, а засмага ляже рівно і триматиметься довше.

 

- Advertisement -
- Advertisement -