Важливість захисту шкіри від сонця: топ-3 засобів із SPF

- Advertisement -

Про те, що захищати шкіру від сонця потрібно, знають усі.

Але поки мало хто знайшов той самий засіб з SPF. Редакція Skin.ru вибрала найкращі, на її думку, продукти нового покоління, які не підведуть навіть у найсильнішу спеку.

Зміст

  • Чому важливий захист від сонця
  • Правила поведінки на сонці
  • Опасність ультрафіолетового проміння

Чому важливий захист від сонця

Адже за всіх очевидних плюсів сонячні промені підступні. Не забувайте про сонце, навіть якщо сидите в кафе. Щоб уникнути перелічених вище проблем, виходячи на сонці необхідно дотримуватися низки правил.

Небезпека ультрафіолетового проміння

Ластовиння та пігментація – ось, чим загрожує перебування на сонці без належного захисту. Сонячні промені типів А і В впливають на нас цілий рік. Найбільшу небезпеку становлять промені типу А. Вони досягають поверхні землі навіть у хмарну погоду і є основними винуватцями фотостаріння шкіри будь-якого ступеня сприйнятливості до УФ-випромінювання. Особливо страждає чутлива шкіра.

З урахуванням потреб шкіри у різних ситуаціях фахівці марки розробили нові засоби з інноваційними технологіями Wetskin та Airlicium. Також у лінійці з’явився компактний формат Pocket Size, щоб санскрин було зручно носити із собою.

Всі продукти лінії мають високий рівень захисту – SPF 30 і 50. Засоби орієнтовані на шкіру з різними потребами, у тому числі жирну і чутливу. Крім того, є спеціальна дитяча лінія. У інноваційних продуктів Anthelios є й інші достоїнства.

Сонцезахисний зволожуючий крем для обличчя та шкіри навколо очей забезпечує надійний захист від сонця чутливої ​​та нормальної шкіри, а заодно чудово зволожує. Завдяки легкій текстурі добре розподіляється.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -