Чому зелений чай допомагає схуднути

- Advertisement -

Сьогодні зелений чай – чи не найголовніший продукт харчової промисловості Китаю.

Хоч ми з вами, можливо, і не маємо всіх талантів легендарного китайського монарха, але використовувати чай як компонент дієти для схуднення можемо запросто!

Зелений чай дуже… ситний, бо багатий на білок. Цю його особливість відзначали ще англійські титестери 19 століття, які проводили дегустації китайського чаю для королеви Вікторії. Залежно від сорту чайного листа, напій може міститися від 15 до 25% білка. Почасти тому в Китаї та Японії активно використовують чайний лист у салатах, супах або гасять його з м’ясом – за вмістом білків чай ​​може зрівнятися з квасолею чи сочевицею.

Традиційно вважається, що зелений чай знижує апетит. Справді, чашка зеленого чаю може надати відчуття ситості, і після легкого салату та чашки зеленого напою вам уже не захочеться закусувати котлеткою з пюре чи десертом. А це якраз те, що потрібне для жінок, які стежать за своєю фігурою. Однак це не означає, що зелений чай повністю замінить вам обід чи вечерю. Якщо ви чекаєте на дитину, рекомендуємо вам узгодити норму споживання зеленого чаю з вашим сімейним лікарем.

На помірній дієті із зеленим чаєм ви легко проведете 1-2 тижні, забезпечуючи організм і білком, та всіма необхідними вітамінами. Урізноманітніть свій тиждень овочами та фруктами, щодня додавайте в раціон білки і не рідше 5 разів на день пийте класичний зелений чай, і приємна гнучкість у тілі і ваші домашні ваги не сповільнять вас порадувати!

Вітаміни та мінеральні речовини в зеленому чаї:

Листя зеленого чаю (на відміну від чорного) не піддається ферментації, тому напій є джерелом вітамінів, макро- та мікроелементів. Судіть самі: в 1 г сухого чайного листа міститься:

17,8 мг калію (6-8 чашок зеленого чаю покривають близько 2/3 добової потреби організму калію);

4,7 мг кальцію; 0,3 мг заліза; 2 мг магнію

Чайний лист здатний накопичувати та передавати напою цінні мікроелементи – бір, барій, цинк, мідь, алюміній, марганець, кобальт, молібден, хром.

За вмістом вітамінів зелений чай перевершує багато овочів і фруктів.

– Віт. С (у свіжому чайному листі, ще не зірваному з куща, його в 4 рази більше, ніж у лимоні. Вітамін С практично не руйнується під дією гарячої води, оскільки в чаї він присутній у хімічному поєднанні з танінами, які не дають йому руйнуватися).

– вітаміни групи В. не руйнуються при обробці листа, тому зберігаються як у сухому листі так і безпосередньо в напої.-

Р і РР. в 3 чашках зеленого чаю міститься добова норма цих вітамінів. вітаміни та білки, набуває унікальної властивості знищувати бактерії та мікроби.Виберіть те, що зараз потрібно вам!

- Advertisement -
- Advertisement -