Дієта для гарних грудей

- Advertisement -

Якщо ви дійсно прагнете краси, яка з роками не змеркне, а тільки розквітне, слід насамперед дбати про себе та зміцнювати своє здоров’я.

Адже дотримуючись простих порад щодо харчування та способу життя, ви будете не тільки краще почуватися зараз, але й зможете уникнути серйозних захворювань у майбутньому. Таких наприклад, як мастопатія та рак грудей…

Історія забобонів

Красиві жіночі груди завжди були символом жіночності, материнства та об’єктом захоплення протилежної статі. Але, на жаль, далеко не кожна жінка задоволена своїми формами. І, мабуть, причини цього не в тому, що на землі мало жінок з красивими грудьми, а в тому, що у багатьох з нас у генах закладено пристрасть вишукувати у собі недоліки і не помічати переваг. Це закон протиріччя: «Хочу те, чого не маю, чого маю – не хочу». Ті з нас, кого природа не нагородила пишними формами, сплять і бачать себе з погруддям Мерилін Монро. Ті ж, хто носить бюстгальтери розміром від 3 і вище, навпаки, тяжіють, на їхню думку, надто «щедрими» дарами природи.

А найголовніше те, що загальновизнаного зразка бездоганних грудей у ​​природі не існує зовсім. Сьогодні за статистикою великі груди віддають перевагу 49% чоловіків, 41% вважає більш сексуальним, якщо у дівчини груди маленькі.

У різні часи в різних країнах «мода» на фігуру загалом, і на груди, зокрема, дуже відрізнялася. І чого тільки не робили з собою бідні «модниці», намагаючись відповідати вимогам часу! А все заради чоловічої уваги!

Наприклад, у Середньовіччі у Північній Німеччині та Іспанії ідеалом жіночої краси був абсолютно плоский торс, без жодних ознак округлостей. Тому жінки з дитинства носили важкі свинцеві пластини, що заважали природному росту грудей. У деяких Африканських племенах і досі символом жіночності вважається мішковидні, обвислі груди (якраз те, на боротьбу з чим європейські жінки витрачають величезну кількість сил і грошей). Намагаючись досягти такого ефекту, жінки прив’язують до своїх природних принад важкий тягар. Після капітуляції Японії в другій світовій війні, японки, щоб привернути увагу американських солдатів, піддавали себе небезпечним операціям зі збільшення грудей, використовуючи як наповнювач свиняче сало. У 60-х роках американським еталоном краси, що довело до анорексії чимало жінок, було абсолютно худорляве тіло та повна відсутність грудей (секс-символом того часу стала відома модель Твіггі, параметри якої складали 78-50-80). А серед амазонок, для яких чоловіча стать була лише засобом продовження роду, взагалі було нормою відрізати одну груди – щоб потім було зручніше стріляти з лука.
Дієта для грудей
Звичайно, екстремізму зараз поменшало, але й досі незадоволені розміром і формою своїх грудей, жінки йдуть на все, щоб досягти бажаного результату: таблетки, дієти, салонні процедури, пластичні операції… Проте, на жаль, про найголовніше – про здоров’я цього вразливого органу багато хто забуває, і згадую лише тоді, коли вже надто пізно.

Основа – харчування
Груди – дуже ніжна частина жіночого тіла, що вимагає уважного та дбайливого до себе ставлення. За словами лікарів, навіть незначна травма грудей (штовхнули ліктем в автобусі) в наслідок може стати причиною виникнення ракової пухлини. Негативно впливають на її стан пристрасть до засмаги, куріння, стреси та багато інших факторів. Тому для того, щоб зберегти груди не тільки красивими, а й здоровими, необхідний здоровий спосіб життя. І не останню роль тут грає правильне харчування, про що багато хто забуває.

Внаслідок численних наукових досліджень було доведено вплив багатьох продуктів харчування на здоров’я грудей. Так, наприклад, група вчених із Гарвардського інституту громадського здоров’я провела обстеження 350 000 жінок. Результатом стало виявлення прямого зв’язку між вживанням свіжих фруктів та овочів та зниженням ризику захворюваності на рак грудей.

Що ж мається на увазі під “правильним” харчуванням для здоров’я грудей? Перше і найважливіше правило – все добре в міру. Важливо, щоб харчування було збалансоване. Організм обов’язково повинен отримувати всі речовини: як білки, вітаміни та різні мікроелементи, так жири та вуглеводи. Звичайно, надлишок жирів – це не тільки не корисно, а й навіть шкідливо. Крім небезпеки розповніти, збільшується ризик виникнення онкологічних захворювань, гінекологічних розладів, захворювань шлунково-кишкового тракту та багатьох інших органів. Але й ігнорувати жири зовсім теж не можна. Найкраще вживати в їжу жири рослинного походження: вони містяться в сої, горіхах, олії, авокадо, маслинах та інших продуктах.

Слід включати в щоденний раціон продукти, з високим вмістом вітамінів А, Е і С, наприклад, морква, абрикоси, персики (та інші делікатеси з «рудого сімейства»), а також шпинат, цитрусові – які також підвищують імунітет. Все це дуже корисно для шкіри молочної залози і запобігає утворенню ракових клітин. Багато вітамінів міститься у листі капусти. Однак, попри поширений міф, зростанню грудей вона не сприяє. На жаль…
Дієта для грудей
Дуже корисні для грудей банани та курага, які не тільки багаті калієм, але також виводять шлаки та покращують травлення. Хліб із висівками, зернові каші на воді – позитивний результат від їхнього споживання був відомий ще нашим пра-пра-бабусям. А ось споживання солоної їжі краще звести до мінімуму: сіль затримує воду в організмі, що спричиняє розтяг сполучної тканини.

Забезпечити шкіри грудей бажану гнучкість допоможуть пивні дріжджі, які можна придбати до будь-якої аптеки. Дуже важливо вживати продукти, що містять антиоксиданти – речовини, що запобігають утворенню ракових клітин, наприклад, яйця, часник, чорниці, бразильські горіхи.

У жодному разі не можна виснажувати себе дієтами! Прагнучи набути модельних параметрів, жінки приносять на вівтар краси своє здоров’я. Адже в цьому випадку організм просто перестає отримувати те, що йому потрібне для нормальної роботи. Крім того, багато досвідчених «дієтоманок» відзначають, що в першу чергу худне не живіт і не стегна – а груди. Справа в тому, що молочна залоза оточена жировою тканиною, яка надає грудях спокусливої ​​форми. Тому коли втрачається вага, груди теж зменшуються у розмірі. До речі, різкі коливання ваги можуть призвести до того, що постраждає форма грудей, а також такого неприємного явища, як розтяжки.

Здоров’я у баночці
Вибираючи біодобавки, пам’ятайте, що найнадійніший радник – це рекламний ролик по телевізору, а лікар. Тільки лікар може визначити, який елемент та в якій кількості потрібен вашому організму. Адже надлишок вітамінів може бути ще небезпечнішим, ніж їх недолік. Крім того, пам’ятайте, що вітамінні комплекси «спеціально для грудей» – є не що інше, як рекламний хід. Адже науці відомо лише 13 вітамінів та 10 мінералів, кожен з яких впливає на організм загалом, у тому числі і на груди. Вітамінів «тільки для грудей» поки що не відкрили.

Пийте на здоров’я!
Крім фруктів, ягід та овочів, антиоксиданти містяться в зеленому та білому чаї та червоному вині. Вчені з університету Бостона провели експеримент: напували зеленим чаєм заражених раком щурів. Через деякий час пухлини значно зменшилися в розмірах. Дослідники пояснюють такий результат вмістом у зеленому чаї потужних антиоксидантів – поліфенолів. Вони перешкоджають утворенню речовин, які сприяють виникненню злоякісних пухлин (канцерогенів). І хоча експерименти, проведені на тваринах, не можуть гарантувати такі самі результати на людях, лікарі рекомендують для профілактики раку пити від трьох до п’яти чашок зеленого чаю на день. Тим більше, що завдати якої-небудь шкоди здоров’ю це ніяк не може.
Дієта для грудей
Раніше тими ж дослідниками була відкрита користь червоного вина, що містить антиоксидант resveratol, який є деяким «гальмом» зростання ракових клітин. До речі, найбільша кількість антиоксидантів міститься в червоному вині типу «Кагор», отриманому не традиційним віджимом, а занедбанням злегка розім’ятих ягід з наступним нагріванням до 80 градусів, при якому м’якуш розріджується, а шкірка сама випадає в осад.

Проте, зловживати алкоголем все ж таки не варто. У тендемі з курінням це не тільки підвищить ризик виникнення захворювань молочної залози, але й погіршить стан шкіри. Оптимально – один келих вина на день, до якого ідеально підійдуть багаті на селен бразильські горіхи.

Спосіб життя
Як то кажуть, не хлібом єдиним жива людина! За словами лікарів, найкраща профілактика раку грудей (та й інших жіночих захворювань) – добрий секс! Вчені встановили, що секс корисний для здоров’я грудей навіть незалежно від наявності чи відсутності оргазму, оскільки благотворно впливає на гормональне тло жінки. Для ефективної профілактики необхідно займатися сексом не менше 3 разів на тиждень.

Здоровий сон теж має важливе значення. За статистикою, жінки, які не висипаються, часто страждають від хронічної втоми. А вона є каталізатором розвитку небезпечних захворювань.

Ну і, звичайно, спорт… Регулярні фізичні вправи зміцнюють м’язи грудей та рук, роблячи їх не лише гарними, а й здоровими. Якщо у вас немає часу на спортзал, ви можете виконувати мінімальну програму в домашніх умовах. Не вимагає ні серйозних фінансових, ні тимчасових витрат. Проте дає відчутний ефект.

Міф про розмір
Всупереч численним міфам, продуктів, що сприяють зростанню грудей, немає. Оскільки молочна залоза оточена жировою тканиною, коли ми повніємо, груди збільшується. Але, на жаль, не тільки груди… Не можна її збільшити і в спортзалі: фізичні вправи лише зміцнюють м’язову тканину, роблю груди більш пружними. На зріст грудей може вплинути зміна гормонального фону: тому під час вагітності вона збільшується.

Фітнес для здоров’я грудей
Найкраще почати з 6 -12 повторів, поступово збільшуючи до 15-20.

1. Віджимання. Пам’ятайте, що спина під час виконання вправи повинна бути паралельна підлозі. На початку це буде кілька разів, згодом у міру зміцнення м’язів необхідно збільшувати навантаження. Можна змінювати положення кистей рук – це змушує “працювати” різні групи м’язів.

2. Стоячи, з’єднайте долоні перед грудьми, пальці спрямовані нагору. Зі силою стисніть долоні та затримайтеся на 10 секунд. Повторіть 12 разів. Спробуйте виконати цю вправу оголеною перед дзеркалом – побачите, як піднімається груди. Якщо регулярно виконуватимете цю вправу, згодом груди стануть підтягнутими.

3.Покладіть кисті рук на плечі. На раз підніміть плечі, на два відведіть назад, на три опустіть їх, на чотири – плечі вперед. Потім те саме, але в іншому напрямку.

4. Вправа виготовляється з положення стоячи. Підніміться на шкарпетки та підніміть одну руку вгору. Нахиліться назад, відводячи руку якнайдалі. Те саме повторіть з іншою рукою.

5. Вправа робиться майже так само, як і попередня. Стоячи на шкарпетках, підніміть руку нагору і потягніться за нею. Повторіть те саме з іншою рукою.

На завершення хочеться сказати те, що вже не раз сказано до мене: «Любіть себе такою, якою ви є». Адже секрет краси над розміром грудей. І навіть не у формі. А в тому, як ми себе сприймаємо. Тому якщо вам раптом здасться, що щось у вас не так, просто підійдіть до дзеркала, розпряміть плечі (до речі, від цього і груди виглядають більш підтягнутими) і скажіть себе «Я найчарівніша і найпривабливіша…». І посміхніться! Адже гарний настрій та посмішка – це найкраща профілактика будь-яких хвороб, у тому числі й грудей.

- Advertisement -
- Advertisement -