Шоколадна дієта

- Advertisement -

Шоколадна дієта – дуже жорстка низькокалорійна монодієта.

Полягає шоколадна дієта в тому, що протягом дня можна з’їдати до 80 г шоколаду або шоколадних батончиків, а пити – тільки кава без цукру з знежиреним молоком. Пити можна не раніше як через 3 години після їди.

У багатьох джерелах говориться, що застосовувати цю дієту можна протягом 5-7 днів, після чого треба робити перерву в 4-6 днів. До того ж – дуже малий обсяг їжі, до того ж – кава на порожній шлунок. По суті, така дієта мало чим відрізняється від голодування. І витримувати таке протягом тижня… Для цього треба мати воістину багатирське здоров’я, яке, втім, такою дієтою цілком може бути підірвано.

Ось що сказала про шоколадну дієту співачка Алсу в одному зі своїх інтерв’ю, яке розійшлося за багатьма ЗМІ та інтернет-сайтами: “Свого часу я сиділа на шоколадній дієті, коли потрібно було терміново худнути… Зайві кілограми я, звичайно, скинула, але довела себе мало не до непритомного стану.Постійно паморочилося в голові, хотілося спати, була моторошна депресія… Коротше кажучи, навряд чи я комусь порадила б таку дієту. (і, незважаючи на такі “лесні відгуки”, на кожному куті чуєш: “Дієта Алсу, шоколадна дієта Алсу”:))…

І, звичайно ж, виробленню навичок раціонального харчування така дієта зовсім не сприяє. Після її закінчення дуже важко буде утриматися від спокуси наїстися до відвалу.

Який висновок із усього сказаного? Так, цілком можливо, що шоколадна дієта дозволить скинути до 6 кілограмів за тиждень, як про це написано на багатьох сайтах. Але ризик підірвати своє здоров’я дуже великий. І вже тим більше не варто катувати себе таким чином щоразу з інтервалами в 4-6 днів. Без особливого ризику для здоров’я можна застосовувати аналогічні шоколадні розвантажувальні дні, один день на тиждень, і лише тим, кому не протипоказана кава.

- Advertisement -
- Advertisement -