Мистецтво белліденсу

- Advertisement -

За всієї своєї популярності белліденс досі не є повноцінно визнаним мистецтвом.

Однією з причин цього вважається його неакадемічність. Адже, якщо танці – джаз-модерн та hip-hop мають якусь певну структуру, то арабський танець живота – насамперед, політ душі! Хоча, якщо порівняти белліденс сучасний і той самий танець десятирічної давності, то суттєві якісні зміни є.

Незважаючи на значну еволюцію танцю, оновлення та вдосконалення рухів та технік, у всіх танцівниць з покоління в покоління є щось спільне. І загальне це його сенс, що полягає в істинній любові до танцю! Неважливо, чи родом ти зі Сходу, чи просто любиш ритм і заворожливу музику. Белліденс – загальносвітове явище, тому він і вбирає елементи та риси багатьох культур та характерів, постійно вдосконалюючись та розвиваючись.

Серед різноманіття стилів белліденсу Ви завжди можете вибрати той, що ближчий саме Вам. Різноманітні технології, представлені у форматі відео або dvd значно полегшують сприйняття навчальної інформації. Вони дають можливість поєднати теоретичний курс з чудово представленим візуальним рядом, тим самим допомагаючи багаторазово, а головне – правильно, розучувати рухи. Зібрання подібних відео-уроків є зручним при освіженні пам’яті або розучуванні нових комплексних рухів.

Найчастіше танець живота практикують і під час занять з аеробіки. Чудовим проектом став би показ подібних уроків і цілих курсів на телебаченні, роблячи заняття цим справді чудовим видом мистецтва, доступним усім бажаючим.

- Advertisement -
- Advertisement -