Вибір напряму фітнесу

- Advertisement -

Вибрати напрямок фітнесу – здавалося б, що у цьому може бути складне?

Вибираємо той вид, який нам більше подобається, або той, який найбільш доступний фінансово та/або територіально. Проте ситуація далеко не така проста, як здається.

Звичайно, заняття фітнесом – це не настільки важко, як заняття спортом – якщо Ви, звичайно, не хочете займатися цим професійно і виступати на змаганнях – і не діє на організм, як стомлюючі дієти. Але, на жаль, це зовсім не означає, що будь-яка людина може просто взяти та почати займатися будь-яким напрямком фітнесу без будь-якої підготовки. Теоретично це припустимо – проте завжди існує небезпека, що такий підхід завдасть шкоди здоров’ю людини і назавжди відверне її від занять фітнесом.

Тоді як нам бути? Давайте спочатку визначимо рівень своєї фізичної та психологічної підготовки на цей момент і, зрозуміло, те, що ми хочемо отримати в результаті. Якщо Ви хочете без сильних навантажень розвинути гнучкість тіла, тоді Вам підійде аквааеробіка або пілатес. Може, Ви молода мама чи збираєтеся стати їй? Знову аквааеробіка! Або Ви бажаєте позбавитися жирового прошарку і розвинути м’язи? У цьому Вам допоможе каланетика. Прихильники бігу? Безперечно, вам підійдуть бігові доріжки та трекінг. А любителям велосипедів – рекомендується спінінг.

Однак мало просто захотіти покращити своє здоров’я, самопочуття та фігуру. Обов’язково продовжувати бажати цього вже почавши займатися. У бік ліньки та зайві кілограми! Швидкий результат, зрозуміло, можливий, проте якщо Ви хочете, щоб цей результат став постійним, необхідно дуже попрацювати. Розповімо Вам невеликий секрет – просто варто ставитися до занять, не як важкої праці, а як чудового відпочинку, цікавої розваги. Варто так подумати, і заняття фітнесом перетворяться на казку, з якої Ви повернетеся, оздоровившись та покращивши фігуру!

Інша, і досить серйозна проблема полягає в тому, що деякі напрямки фітнесу ведуть до важких навантажень, тому обов’язковою є консультація у спеціаліста, особливо, якщо у Вас є якісь проблеми зі здоров’ям, про які ви знаєте. А ще краще буде, якщо Ви знайдете фітнес-клуб з хорошими інструкторами, які надають послугу тестування та підбору комплексу саме для Вас – з необхідним рівнем навантаження та здатним одночасно зацікавити Вас та отримати максимальне задоволення від занять.

Головне – не відступайте від ваших цілей. Якщо Ви хочете бачити своє тіло красивим і струнким, навчитися рухатися під музику і без неї: жити в ритмі здоров’я та успіху, то не залишайтесь на дивані! Ваша справа захотіти. А фітнес створений саме для того, щоб допомогти Вам отримувати задоволення від здорового способу життя.

- Advertisement -
- Advertisement -