Однією з основних причин появи перших зморшок є стрес

- Advertisement -

Перші зморшки

Кожна жінка мріє про те, щоб завжди виглядати молодо та привабливо. Але, на жаль, час невблаганний, і появи перших зморшок ще нікому не вдалося уникнути. Зазвичай це відбувається між 25 та 30 роками, незважаючи на те, що процес біологічного старіння шкіри починається вже у віці 15 років.

Однак, спочатку він протікає у прихованій формі і не завдає жодного занепокоєння. Лише у зазначений вище період у куточках очей з’являються дрібні зморшки або «гусячі лапки», стає помітними складки на лобі та в області рота. Вони змушують жінку по-новому подивитись свою зовнішність.

Як вибрати крем навколо очей

Однією з основних причин появи перших зморшок є стрес. Сильні емоційні переживання, пов’язані з неприємностями на роботі або в особистому житті, згубно позначаються на роботі всього організму, і вони не обходять стороною. Порушується її кровопостачання та харчування, вона не отримує належного догляду. Внаслідок дії внутрішніх факторів шкірні покриви стають особливо сприйнятливими до негативних зовнішніх впливів – ультрафіолету, тютюнового диму, несприятливої ​​екологічної обстановки. Певну роль грає використання неякісної чи неправильно підібраної декоративної косметики.

Досить часто першими в очах з’являються мімічні зморшки, освіту яких пов’язані з активною роботою м’язових волокон. Іноді вони стають помітними вже 20 років. Попередити їх раніше освіту можна за допомогою часткової відмови від використання мімічних рухів, а також за допомогою ретельного догляду за шкірою. Для цього підійдуть спеціальні косметичні засоби, дія яких спрямована на відновлення природної пружності шкіри та боротьбу із віковими змінами. Не слід забувати і про те, що ретельний догляд у молодому віці сприяє пізнішій появі перших ознак в’янення.

Тим не менш, з 30 років усім жінкам рекомендується почати використання спеціальних антивікових косметичних засобів, оскільки поява зморшок легше максимально відстрочити, ніж намагатися усунути дефекти, що вже є. З віком обмінні процеси в нашій шкірі поступово сповільнюються, виникає нестача колагенових та еластинових волокон, гіалуронової кислоти, що забезпечують пружність та еластичність шкірних покривів. Клітини шкіри втрачають здатність до утримання вологи, процес регенерації тканин стає менш активним.

Поповнити недолік необхідних речовин та стимулювати клітинний поділ допомагають різні косметологічні засоби та методики. Проте задля профілактики передчасного старіння шкіри одних косметичних засобів недостатньо. Для цього необхідний комплексний підхід: поряд з використанням спеціальних кремів потрібно докорінно переглянути свій спосіб життя, приділити увагу правильному харчуванню, режиму дня, фізичним навантаженням. Слід відмовитися від звички підпирати обличчя руками, мружити очі, хмурити брови та морщити чоло.

- Advertisement -
- Advertisement -