Повно бути повною, твоя постать починає нове життя!

- Advertisement -

Проблема зайвої ваги мучить більшість жінок усієї планети.

Звичайно, можна не звертати на таку «дрібницю» жодної уваги, мовляв, нас – більшість, а отже, такий стан тіла тепер модний! Так, позитивний настрій це, звичайно, добре, але й про своє здоров’я замислюватися все ж таки необхідно. У жодному разі зневірятися не варто. Перемогти ці лиходії-кілограми допоможе озонотерапія – одна з найефективніших процедур боротьби з жировими відкладеннями.

Все життя у боротьбі за фігуру
Так, нам жінкам не позаздриш. По суті, всі мислимі та немислимі проблеми лягають на наші тендітні плечі. Чомусь саме слабкій статі в основному доводиться стежити за чоловіком, дітьми, домашнім затишком, роботою. Але найстрашніше, що за такого скаженого ритму нам ще доводиться стежити і за собою, зокрема за своєю зайвою вагою, а це завдання не з легких.

Ситуація починає ускладнюватись коли вагову проблему не можуть вирішити дієти, розвантажувальні дні та посилені фізичні вправи. У такому разі необхідне втручання спеціалістів. Тим більше, що наслідки зайвої ваги можуть бути дуже плачевними як для фізичного здоров’я, так і для психічного.

Справжня паніка з’являється, коли починаєш помічати не тільки свої зайві кілограми, а й їхні неминучі супутники: целюліт, розтяжки (стрії), варикоз, хронічну втому та багато іншого. Найстрашніше те, що зараз із проблемою зайвої ваги стали стикатися і зовсім молоденькі дівчата до 20-ти років. Так, картина вимальовується невесела, але зневірятися не варто. Зайва вага, звичайно, проблема складна, але вирішувана.

Озон для проблемних зон
Як ти вже знаєш зі шкільних уроків хімії, озон – газоподібна речовина, що є видозміною кисню і має значно більшу активність. Озон складається із трьох атомів…. та насправді, не важливо з чого він складається і як виглядає, головне, він допоможе позбавитися жирових відкладень і оздоровити організм.
Озон для проблемних зон
Диво з твоєю фігурою відбувається за рахунок того, що озон покращує мікроциркуляцію крові та регенеративні функції тканин. Під час процедури насичення тканин киснем різко збільшується, життєдіяльність усіх органів прокуратури та систем організму – активізується. Озонокиснева суміш при введенні під шкіру підбадьорює клітини імунної системи. Озон пов’язує і виводить з організму токсини, нейтралізує вільні радикали, знімає запалення, позбавляє втоми, тяжкості в ногах і навіть знижує ризик серцево-судинних захворювань! Але найголовніше, озонокиснева суміш здатна чудово розщеплювати жири. Що дуже важливо, озонотерапія не має побічних ефектів. Це ковток свіжого повітря для твого організму. До речі, багато вітчизняних і зарубіжних зірок давно відчули на собі цілющі властивості озону. Наприклад, кумир багатьох поколінь – Мадонна, давно придбала апарат озонування собі додому. Результат видно усьому світу.

На замітку: На жаль, озонотерапія протипоказана, якщо у тебе: алергія на озон (таке буває вкрай рідко), схильність до судом, тромбоцитопенія, був інсульт або інфаркт, ранній період після кровотеч, гостра алкогольна інтоксикація, зниження згортання крові захворювання щитовидної залози, місячні. У будь-якому випадку перед процедурою обов’язково необхідно проконсультуватися з лікарем і здати необхідні аналізи.

Ой, я боюсь!
Чомусь більшість косметологічних процедур викликає у жінок страх. Але, можу тебе заспокоїти, озонотерапія – приємна процедура, навіть дуже! Особливо, якщо усвідомлюєш очікуваний результат – підтягнута гладка шкіра без вад. Можливо, звичайно, ти відчуватимеш якийсь дискомфорт, але не під час самого сеансу, а під час підготовки до нього. Звичайно, коли бачиш у руках лікаря голку… Так, уколи неприємна штука, але чомусь під час озонотерапії і вони починають подобатися. Під час надходження озону в кров тобі буде трохи лоскітно, але не більше.

Озон для проблемних зон
Між іншим, бувають такі випадки, коли пацієнт збільшує норму процедур лише тому, що вони приносять неземне задоволення. Тож сміливо можеш вирушати до салону, а ще краще – до оздоровчого центру. Тим більше, боятися не варто, адже процедуру введення озону під шкіру може проводити тільки кваліфікований лікар. Тебе також має заспокоїти і той факт, що озонотерапія – це нехірургічне втручання. Перед процедурою ніякої спеціальної підготовки не потрібно, а після процедури – не потрібна реабілітація. А той факт, що курс озонотерапії можна проходити з 8 до 70 років і навіть вагітним (!), геть-чисто повинні розвіяти всі твої сумніви. Тільки не слід різко схоплюватися і кудись бігти після проведеної процедури.

Що, де, коли та скільки?
Існує два способи застосування озону місцеве та системне (внутрішньовенне). При місцевому застосуванні проблемна зона обколюється озонокисневою сумішшю або газується в герметичній камері. При системному: з вени «викачується» кров, озонується і знову «закачується» у вену, або озонокиснева суміш розлучається з фізрозчином і також вводиться у вену. Для лікування такої проблеми целюліт може застосовуватися як перший, так і другий спосіб, залежно від стану клієнтки. Іноді їх навіть поєднують. А от якщо ж ти хочеш позбутися набридлих кілограмів, тобі підійде системний метод введення озону.

Місцеве введення озону спрямоване на боротьбу з конкретними вадами шкіри, а внутрішньовенне підвищує імунітет, очищає кров і дарує твоїм клітинам нове життя і твій організм починає функціонувати саме так, як це має бути. Курс лікування складається з 6-20 процедур (все залежить від занедбаності твого тіла та самопочуття), кожна з яких триває близько 40 хвилин. Сеанси такого схуднення проводяться не рідше, ніж через 1-2 дні. Інакше жодного дива з тобою просто не станеться.
Озон для проблемних зон
Сеанс озонування найкраще проводити на порожній чи напівпорожній шлунок. Якщо ти ставишся до курців, то не надумай курити перед і безпосередньо після процедури. У найкращому випадку процедура не дасть необхідного ефекту, у гіршому – пошкодиш свої судини. Як відомо, сигаретний дим – звужує судини, а озон – розширює.

Щодо фінансової сторони, то вона у всіх різна. Але в середньому в нашій країні вартість одного сеансу озонотерапії складає: внутрішньовенно – 280 грн., місцево – 350 грн.

Прийшовши до обраного салону, оздоровчого центру чи клініки, обов’язково попроси фахівців показати тобі необхідні документи, які зможуть підтвердити кваліфікованість лікаря-озонотерапевта. Головне не соромитися це зробити, адже йдеться про твоє здоров’я, і ​​ти просто маєш підстрахуватися.

На замітку:До речі, озонотерапія зможе подолати і такі проблеми як подвійне підборіддя, мімічні зморшки, вугрі, шрами, судинні зірочки, тьмяний колір обличчя, випадання волосся, синдром хронічної втоми та багато інших жіночих проблем (у тому числі і гінекологічні). А щоб надовго зарядити свій організм енергією, достатньо однієї процедури.

Чому немає результату?
Так, справді, результат проведеної процедури виявиться не відразу. Просто організму необхідно небагато часу, щоб упоратися з тим завданням, яке їй поставив озон. Зазвичай видимий результат з’являється лише за місяць, котрий іноді через кілька. Все залежить від твого організму та стану тіла. Але, принаймні, озонотерапія безрезультатно тобі не пройде. І коли ти побачиш закінчену картину своєї фігури. Результат буде фантастичним – загальний тонус організму підвищиться, вага зменшиться.
Озон для проблемних зон
Запитаєш про розтяжки та апельсинову кірку? Можу запевнити, – забудеш, як ці неприємні вади виглядають. Звичайно, не слід очікувати, що шкіра твоїх проблемних зон стане як у немовляти.

Величезним плюсом озонотерапії є те, що тобі не потрібно сидіти на дієтах або займатися спортом, щоб схуднути. Правда це реально в тому випадку, якщо твоя вага не сильно перевищує норму. Сильно не напружуючись, пройшовши курс лікування озоном, ти можеш втратити близько шести кілограм. Але якщо ти дійсно хочеш приголомшливого результату, то доведеться трохи спробувати себе здоровою їжею і попітніти від фізичних навантажень. А якщо до всього цього ти ще й масаж додаси, то точно не впізнаєш себе в дзеркалі.

Ну от тепер ти знаєш все необхідне про загадкову озонотерапію. У будь-якому випадку вибір, чи робити ні, все-таки залишається за тобою. Тож удачі тобі у виборі диво-майстра та у придбанні спокусливих форм тіла.

- Advertisement -
- Advertisement -