Фейсбілдинг: побудувати обличчя мрії за 15 хвилин на день

- Advertisement -

Згодом шкіра обличчя починає втрачати свою пружність і еластичність, тому що існує тенденція наголошувати лише на “прокачуванні” тіла.

Але обличчя потребує щоденного догляду не лише за допомогою косметичних засобів, а й гімнастики – спеціальних вправ. Фейсбілдинг є ефективним методом усунення зморшок, надання тонусу і здорового сяйва шкірі. Докладніше про тонкощі гімнастики для особи розповість Ганна Канюк: експерт з фейсбілдингу, майстер спорту з художньої гімнастики, а також засновник мережі студій з TOPSTRETCHING.

1. Що таке фейсбілдинг?

2. Ефективність

3. Основні правила виконання вправ

4. Приклади вправ

5. Протипоказання

Що таке фейсбілдинг?

Фейсбілдинг – це комплекс вправ, який зміцнює м’язи, вирівнює шкіру та дозволяє контролювати міміку. Гімнастика для особи є універсальним методом при коригуванні особи: дозволяє уникнути звернення до пластичного хірурга, а також має відмінні ліфтинг-властивості. За допомогою особливих вправ для обличчя шкіра стає пружною та підтягнутою за рахунок тренування м’язів обличчя.

Ефективність

Завдяки спеціальному комплексу вправ, обличчя стає не тільки більш підтягнутим, а й знімається набряклість після робочого дня, а спазми м’язів розслабляються. Крім того, вправи настільки різноманітні, що усувається опущення нижньої частини особи і забирається друге підборіддя. Завдяки посиленню кровотоку відбувається насичення киснем клітин, за рахунок чого шкіра обличчя виглядає здоровою і сяючою.

Адже основна перевага фейсбілдингу в тому, що він не вимагає спеціального обладнання і не займає багато часу: лише 15 хвилин на день 3 рази на тиждень буде достатньо, щоб шкіра обличчя була красивою та здоровою.

Фейсбілдинг можна починати у будь-якому віці – хоч у 20, хоч у 40, хоч у 60 років. Якщо є проблеми з мімічними та глибокими зморшками, набряклістю, тьмяністю шкіри – то гімнастика для обличчя точно надасть незамінну допомогу. За кілька тижнів шкіра помітно помолодшає і скаже “дякую” своїм зовнішнім виглядом. Але лише завдяки регулярним тренуванням можна досягти результату.

Основні правила виконання вправ

Як і будь-яке заняття спортом, фейсбілдинг потребує регулярності. Оптимальним рішенням буде приділяти час вправам на день по 15-20 хвилин кілька разів на тиждень або щодня.

Щоб не нашкодити м’язам обличчя, необхідно враховувати правильну техніку виконання. Для цього тренери створюють онлайн-курси, де вони показують поетапно всі нюанси кожного елемента. Тренування варто проводити при хорошому освітленні та перед дзеркалом.

Фейсбілдинг у комплексі з професійним доглядом та правильним харчуванням дозволить досягти максимальних результатів.

Приклади вправ

Для вилиць: у положенні сидячи, закинути голову назад і висунути нижню щелепу вперед, зафіксувавши на 20 секунд. Повернутися у вихідне положення. Кількість повторів – 20 разів. Проробляється друге підборіддя, а контур обличчя стає чіткішим.

Для області чола: вказівні пальці поставити трохи вище брів і злегка натискати на цю область, дивитися поглядом нагору, піднімаючи брови при цьому. Кількість повторів – 20 разів. Зморшки на лобі розгладжуються і коригується нависла повіка.

Для губ: зімкніть губи один з одним так, щоб верхня накривала верхні зуби, а нижня – нижній ряд зубів. І у такому положенні починайте посміхатися протягом 30 секунд. Виходять носогубні складки, а губи стають більш пухкими.

Різноманітність вправ дуже велика: елементи здатні пропрацювати всі м’язи обличчя так, що навіть овал почне змінюватися, погляд стане більш відкритим, а губи привабливішими.

Протипоказання

Фейсбілдинг, як і будь-який метод роботи з м’язами, має певні протипоказання. Гімнастику для особи не рекомендується робити при відкритих ранах, після хірургічного втручання або лазерного шліфування, при ослабленому імунітеті та наявності простудних захворювань.

Варто врахувати, що гімнастика особи є тренуванням, яке любить регулярність та старанність, щоб запобігти поверненню м’язів у початковий стан.

- Advertisement -
- Advertisement -