Умивання до скрипу: як правильно проводити етап очищення шкіри обличчя

- Advertisement -

Не змивати на ніч макіяж, тиснути прищики – це не основні проблеми, які дівчата роблять у своїх щоденних ритуалах.

Такий простий ранковий етап, як умивання, має ряд своїх особливостей, які необхідно враховувати для того, щоб особа залишалася свіжою і чистою. Як правильно очищати шкіру розповість косметолог-естетист.

“Зовнішні фактори, раціон харчування, режим сну, щоденні звички – все це відбивається на стані не лише організму та органів, а й на стані шкіри обличчя. При грамотному підході та очищенні, будь-які косметичні засоби працюватимуть ефективніше, проникаючи в глибші шари дерми. А також для того, щоб шкіра обличчя відпочивала, необхідно в першу чергу очищати її від макіяжу, в якому втомленому стані не були б: закриті тональними засобами і пудрою пори – запорука нових висипань на обличчі.

Існує кілька базових правил очищення шкіри, дотримуючись яких особа сяятиме і привертатиме увагу оточуючих” – розповідає лікар мережі клінік.

Умивання до скрипу: як правильно проводити етап очищення шкіри обличчя

Очищення шкіри сухого типу

Основною відмінністю цього типу шкіри є матовість та невисокий відсоток жирності. За відсутності належного догляду, то верхньому шарі з’являються лущення, а шкіра починає тріскатися. А особливість полягає в тому, що суха шкіра в індивідуальному порядку чутлива до різких перепадів температури, сильних засобів, що очищає, і навіть до деяких кремів. У такому випадку при очищенні варто віддавати перевагу молочку, пінкам і лосьйонам, у складі яких присутні натуральні олії рослин та гіалуронова кислота. А на ніч рекомендується наносити маску з вітаміном B3, який допомагає впоратися із сухістю за рахунок вмісту фруктових та молочних кислот.

Очищення шкіри жирного типу

У жирного типу шкіри сальні залози працюють активніше, ніж у інших типів, що викликає бар’єр від старіння, але водночас пори миттєво закупорюються. Від цього на обличчі з’являються осередки запалення, роздратування та вугри. При очищенні жирної шкіри варто віддавати перевагу засобам із саліциловою кислотою, яка регулює вироблення шкірного сала. Вранці та ввечері краще очищати шкіру за допомогою гелю із вмістом цинку, а потім протирати її тоніком або лосьйоном, у яких не міститься цинк.

Перед нанесенням макіяжу варто нанести флюїд з матовим фінішем, щоб тональний засіб не почав блищати через кілька годин. Для того щоб прибрати запалення, крім професійного лікування та процедур, рекомендується раз на тиждень використовувати маску на основі глини.

Очищення нормального типу шкіри

Даний тип зустрічається досить рідко і його власницям доводиться набагато простіше, тому що вона менш чутлива, а рівномірна циркуляція шкіри надає шкірі здорового рожевого кольору. Така шкіра еластична, майже не з’являються запалення та лущення. Для того, щоб підтримувати здоровий вигляд, варто використовувати м’які пінки, в яких містяться полоксамери, міцели та кокобетаїни, які запобігають появі запалення та зморшок.

Основні помилки при вмиванні

Умивання лише вечорами. Але це неправильний підхід, адже за ніч робота сальних залоз залишає плівку, яку потрібно очищати після пробудження. Крім того, масажні рухи під час нанесення м’якої пінки здатні посилити кровообіг, що надає ліфтинг-ефект.

При надії прибрати лущення та жирність, часто використовувати абразивні засоби. Але ексфоліацію краще використовувати раз на тиждень для того, щоб не погіршити ситуацію, оскільки часте використання засобу з твердими частинками може травмувати шкіру.

Після вмивання варто віддавати перевагу одноразовим серветкам, ніж рушнику. Так як у вологому середовищі у ванній накопичуються бактерії, які залишаються на тканинах і можуть провокувати появу висипів.

Контрастна температура здатна порушити баланс шкіри, тому під час вмивання варто віддавати перевагу воді кімнатної температури. Всі засоби, що очищають, необхідно ретельно змивати, так як їх залишки здатні закупорювати пори.

Грамотне очищення шкіри є фундаментом здорового та красивого зовнішнього вигляду. Краще звернутися за консультацією до фахівця, який підбере після анамнезу необхідний професійний домашній догляд.

- Advertisement -
- Advertisement -