Стегна як у Афродіти

- Advertisement -

Більшість жінок страшенно незадоволені своїми стегнами.

Чому? В одних стегна надто широкі, в інших — надто вузькі. Щоб досягти золотої середини, слід попрацювати. Занадто вузькі стегна можна замаскувати фасоном з великою кількістю матеріалу, широкі за допомогою добре підігнаної грації.

Однаково некрасиво виглядають як гомілкові кістки, що стирчать, так і нагромадження жиру, що вивалюється з купального костюма. Однак немає нічого, що жінка не змогла б виправити свою фігуру.

При надмірному худобі слід добре харчуватися і багато спати. Рухи на свіжому повітрі також посилюють апетит.

Проста гімнастика зміцнює м’язи. У зв’язку з тим, що всі вправи посилюють напругу м’язів та збільшують кровообіг, вони також впливають на лінію стегон.

Встаньте біля відчиненого вікна, випрямитеся, ступні разом. Зробіть глибокий вдих! Помахи прямою ногою вперед і назад поперемінно: спочатку лівою, а потім правою – поки ви зберігаєте рівновагу.

Ляжте на спину, розслабте м’язи, покладіть руки під область тазу і спробуйте відірвати його від підлоги, залишаючи нерухомою голову та ступні.

Вранці та ввечері робіть по 10 присідань. Не нахиляйтесь уперед, тримайте спину прямо! Руки на стегнах, підніміться на шкарпетки, згинайте ноги в колінах, але так, щоб сідниці не торкалися п’ят. Потім повільно піднімайтеся до вихідного положення.

Встаньте на повну ступню, руки на стегнах, коліна разом! Рухайте стегнами ліворуч і праворуч, залишаючи нерухомими плечі. Описуйте кола нижньою частиною тулуба, не змінюючи позиції ніг і не рухаючи верхньої частиною тулуба.

Встаньте біля відчиненого вікна, випрямитеся, ноги разом. Голова піднята нагору, груди вперед, живіт втягнутий! Глибокий вдих! Обидві руки витягнути вперед паралельно підлозі, ноги, не згинаючи в коліні, підняти високо так, щоб ступні торкнулися долонь. По черзі то лівою, то правою ногою по три рази!

Ляжте на спину. Спираючись на прямі ноги і плечі, спробуйте якнайвище підняти таз, а потім, розслаблюючи м’язи, повільно опускайтеся на підлогу.

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, глибокий вдих! Розслабте м’язи, одночасно нахиляючи тулуб вперед — так, щоб кінчиками пальців рук торкнутися підлоги. Потім, не змінюючи позиції ніг, одним рухом відкиньте тулуб назад!

Скупчення жиру зникне лише тоді, коли ви перейдете з калорійного харчування на вітамінне, і тоді, коли використовуватимете масаж за допомогою постукування та натиску. Чим сильніше ви постукуватимете по своїх стегнах, тим більше задоволення отримаєте від досягнутих результатів. Бійте по них відкритою долонею, потім щипайте, тріть і перетирайте подушки жиру, поки вони не стануть м’якшими. Успіхи від такого масажу будуть значно більшими, ніж від таблеток для схуднення. Звичайно, можна відвідувати і масажиста, але нехай вам не здається, що його ставлення до жиру на цій частині вашого тіла буде м’якшим.

Товсті жінки повинні носити пояс на стегнах постійно, а не тільки тоді, коли вони одягають гарну сукню. Однак цей пояс не повинен вас стискати чи обмежувати ваші рухи. Але він повинен так лежати на фігурі, щоб надлишки жиру не вилазили назовні.

- Advertisement -
- Advertisement -