Путівник по Коннектикуту

- Advertisement -

Хоча відвідувачі Штатів часто ігнорують його, Коннектикут варто відвідати через його мальовничі береги, сільську красу та безліч цікавих історичних місць.

Навколо розкидано безліч чарівних містечок і невеликих міст, де можна зупинитися в маленькому штаті, який також може похвалитися численними музеями світового класу та кількома чудовими державними парками.

Одна з оригінальних тринадцяти колоній, вона розташована в Новій Англії, межує з Нью-Йорком , Массачусетсом і Род-Айлендом . Хоча більша частина його території складається з пагорбів і сільських районів, бурхлива річка Коннектикут ділить штат на дві частини. Крім того, уздовж мальовничого протоку Лонг-Айленд, який лежить усередині країни від Атлантичного океану, можна знайти кілька чудових пляжів, бухт і скель.

Окрім великої столиці Хартфорда , яка розташована в центрі штату, більшість його головних міст розташовані вздовж довгої та порізаної берегової лінії. Особливо популярними місцями для відвідування є Містик і Нью-Лондон через їх історичні старі морські порти та чудові природні гавані. Більші міста Бріджпорт, Стемфорд і Норволк також приваблюють багато людей.

У той час як останні три можуть похвалитися фантастичними ресторанами та жвавим нічним життям, Нью-Хейвен приваблює зовсім іншу причину. У Єльському університеті, одному з найстаріших і найпрестижніших університетів світу, його чудовий зелений кампус усіяний чудовими музеями та казковими колекціями мистецтва. У той час як сусідні державні парки West Rock і Sleeping Giant пропонують всі види активного відпочинку.

Окрім вивчення його приморських міст та зупинок біля десятків коледжів та університетів, які розкидані Коридором знань, відвідувачі можуть піти й кататися на велосипеді по його чарівній сільській місцевості або поплавати та позасмагати в державних парках, як-от Silver Sands та Hammonasset Beach. Крім того, замок Gillette варто відвідати завдяки його дивовижній архітектурі, цікавим дивацтвам і елегантним садам.

Розділений на дві частини річкою Коннектикут, що протікає через нього, штат Коннектикут є прекрасним місцем для вивчення, яке дуже часто не помічають…

- Advertisement -
- Advertisement -