12 найкращих речей, які можна зробити в Хартфорді, штат Коннектикут

- Advertisement -

Незважаючи на відносно невеликі розміри, космополітична столиця Коннектикуту Хартфорд наповнена веселими та цікавими пам’ятками.

Одне з найстаріших міст країни, воно має незліченну кількість важливих історичних пам’яток і вражаючих музеїв, які варто відвідати, а його розташування в центрі коридору знань надає йому жвавого, молодого відчуття.

У той час як атмосферні старі будівлі, церкви та пам’ятники можна знайти тут і там, Хартфорд також відомий як «Страхова столиця світу» через штаб-квартири великих компаній, які розкидані в центрі міста. Почасти завдяки цим жвавим підприємствам, тут є безліч чудових ресторанів, фургонів з їжею та фермерських ринків, які можна спробувати, а також процвітаюча культурна сцена, в яку можна зануритися.

Окрім кількох блискучих театрів, у місті протягом року проходить чимало концертів, культурних заходів та фестивалів. Хоча всі ці речі, які можна зробити в Хартфорді, на деякий час змусять вас зайнятися, це чудові зелені насадження та доглянуті парки завжди є для вас, щоб насолодитися та відпочити.

12. Музей історичного суспільства Коннектикуту

Чудовий Музей історичного суспільства Коннектикуту в Вест-Енді Хартфорда пропонує захоплюючий погляд на багату історію, культуру та спадщину штату. У його чудовому особняку колоніального відродження знаходиться незліченна кількість артефактів і експонатів, які відвідувачі можуть ознайомитися з усім, від багатовікових рукописів і рідкісних ілюстрацій до фотографій, брошур та меблів.

Одне з найстаріших історичних суспільств у Штатах, воно було чудово засноване ще в 1825 році з його повною колекцією важливих предметів, документів і фотографій, які зараз налічують мільйони.

Прогулюючись по його галереях, ви дізнаєтеся про заснування Коннектикуту та про те, яким було життя, дозвілля та робота як для ранніх поселенців, так і для корінних американців, тоді як інші експонати зосереджені на Другій світовій війні, виборчому праві жінок та народних костюмах Нової Англії.

11. Парк Бушнелл

Оскільки він розташований прямо в центрі міста і межує з Капітолією штату Коннектикут, практично неможливо відвідати Хартфорд і не прогулятися мальовничим парком Бушнелл. Відомий як перший громадський парк у всій Америці, він був заснований в 1868 році з усіма видами пам’ятників, меморіалів та ігрових майданчиків, які зараз усипані його красивими зеленими насадженнями.

Зараз центр міста, він розкинувся на величезній території з великою кількістю доріжок, ставком і навіть павільйоном для виступів, розкиданими серед пишних газонів і кишень квітів, кущів і дерев. Основні моменти включають його елегантний фонтан Корнінг, гігантську Меморіальну арку солдатів і моряків і чудову карусель Штайна і Гольдштейна 1914 року, на якій зображено 48 дерев’яних коней ручної роботи.

10. Водосховище Вест-Хартфорд

На околиці столиці Коннектикуту є ще одне мальовниче та спокійне місце для вивчення: зона відпочинку Західного Хартфордського водосховища. Окрім того, що він є домом для шести великих водойм, він має безліч чудових природних стежок, по яких відвідувачі можуть піти або їздити на велосипеді, а також незаймані ліси, драматичні скелясті утворення та фантастичні краєвиди.

Безсумнівно, порадує як любителів природи, так і любителів активного відпочинку, величезний заповідник має понад тридцять миль брукованих і грунтових доріжок, по яких люди можуть ходити, бігати або бігати підтюпцем, а також кататися на бігових лижах і снігоступах у холодні зимові місяці.

Його ліси та водойми, описані як «Версія Центрального парку Вест-Хартфорда», справді є задоволенням, щоб прогулятися навколо, а такі утворення, як Рибна скеля та Скеля Дракона, є одними з видатних пам’яток.

9. Хартфордський етап

Якщо замість чудового відпочинку на свіжому повітрі ви шукаєте захоплююче шоу, то відзначений нагородами Hartford Stage, безумовно, це те місце, де варто піти. У його затишній аудиторії в центрі міста ви можете подивитися класичні п’єси та сучасні драми з епічними мюзиклами, святковими спеціальними програмами та інноваційними міжнародними творами, які також представлені в його насиченому розкладі подій.

Починаючи з 1963 року обласний театр та його великий акторський склад виховували, розважали та просвітлювали незліченну аудиторію виставами та виставами світового рівня. Хоча Hartford Stage протягом багатьох років отримав численні премії Tony, серед інших нагород, тепер він також відомий чудовими заняттями, майстер-класами та громадськими заходами, які влаштовує для молодого покоління акторів-початківців.

8. Науковий центр Коннектикуту

У двох кроках від театру є ще один заклад, який варто відвідати, перебуваючи в Хартфорді: блискучий науковий центр Коннектикуту. Тут представлено понад 160 практичних експонатів STEM, чотири навчальні лабораторії та сучасний 3D-театр, його захоплюючі експерименти, веселі заняття своїми руками та живі демонстрації, безсумнівно, порадують молодих і старих.

Музей, відкритий лише в 2009 році, займає блискучу, спеціально побудовану дев’ятиповерхову будівлю з великими галереями, які дивляться на все, від космосу та робототехніки до зору, звуку та вирішення проблем.

На додаток до всіх інтерактивних експонатів і наукових шоу, тут також є спокійна зустріч метеликів і прекрасний сад на даху, де можна побродити з сенсорними резервуарами, наповненими морським життям, розкиданими поряд із симуляторами урагану, космічним блоком і магнітною стінкою для куль.

7. Стара казенна хата

Колишній Капітолій штату Коннектикут, привабливий будинок Старого штату тепер зберігся як національна історична пам’ятка. Чарівна багатовікова будівля з різноманітними архітектурними стилями розташована прямо в центрі Хартфорда, між театром і науковим музеєм.

Побудований у 1796 році відомим архітектором Чарльзом Булфінчем, він має гарний портик і сяючий купол із зеленими газонами, що розкинулися навколо будівлі з червоної цегли. У ньому функціонували до 1878 року, зараз у ньому розміщено невеликий музей цікавинок та природничих експонатів, а також проводяться концерти, громадські заходи та фантастичний фермерський ринок.

Під час екскурсій по його інтер’єру ви зможете дізнатися про його захоплююче минуле та ознайомитися з його чудово відреставрованими кімнатами, обставленими портретами, картинами та інформаційними дошками.

6. Центр виконавських мистецтв Бушнелла

Безпосередньо біля однойменного мальовничого парку знаходиться феноменальний Центр виконавських мистецтв Бушнелла. Вважається найбільшим і найкращим місцем такого роду в Коннектикуті, він ставить всі види вистав, опер і мюзиклів, а також концерти, танцювальні шоу та комедійні вечори в двох атмосферних театрах.

У той час як набагато більший зал Мортенсен може похвалитися абсолютно приголомшливим інтер’єром у стилі ар-деко з величезними фресками, розписаними вручну, що покривають його стелю, менший, більш сучасний Театр Бельдінг також має власні розкішні елементи з приватними ложами з видом на оркестр.

На обох ви можете насолодитися незабутніми виставами з хорами, балетами, конференціями та кінофестивалями, які також регулярно проводяться. Крім того, протягом року в Бушнеллі проводяться незліченні заняття та змагання для дітей.

5. Центр Гаррієт Бічер Стоу

Зараз захищений як історичний будинок-музей, чудовий центр Гаррієт Бічер-Стоу пропонує дуже цікаве уявлення про життя та спадщину відомого автора та аболіціоніста. Саме тут, на заході Хартфорда, вона прожила останні 23 роки свого життя з артефактами та експонатами, фотографіями та рукописами, які тепер досліджують її незліченні досягнення.

Розташований поруч із будинком Марка Твена, котеджний готель має безліч добре збережених кімнат, де ви можете прогулятися, з оригінальними меблями та пам’ятними речами. Окрім того, щоб дізнатися все про її роман «Хатина дядька Тома» 1852 року, експонати також охоплюють такі теми, як скасування, історія афроамериканців та зміна расового ставлення в Америці.

Окрім огляду її старого будинку та центру для відвідувачів, гості можуть відвідати химерний будинок Катерини Сеймур у стилі королеви Анни.

4. Капітолій штату Коннектикут

Однією з найбільш важливих і вражаючих будівель у всій Країні стійких звичок є колосальний Капітолій штату Коннектикут. Розташований вздовж парку Бушнелл, він домінує та визначає його околиці своїм чудовим золотим куполом, що різко піднімається над рештою його вишуканої архітектури в стилі Істлейк.

Побудований між 1872 і 1878 роками, це третя будівля капітолію штату з часів американської революції. Виготовлений з мармуру, його зовнішній вигляд прикрашають вишукано прикрашені фасади з вражаючими статуями та скульптурами, а також божественними рельєфами, медальйонами та тимпанами.

Окрім того, щоб насолоджуватися його красою та фотографувати його чудові особливості, відвідувачі також можуть зануритися в його не менш привабливий інтер’єр, який містить історичні артефакти та твори мистецтва, вітражі та ротонду.

3. Парк Елізабет

У західній частині міста також розташований ідилічний парк Елізабет, який є домом для всіх видів різнокольорових рослин, квітів, дерев і чагарників. Хоча він здебільшого відомий своїм чарівним садом троянд, який є третім за величиною в Штатах, його чудові зелені насадження мають ставки, оранжереї та кафе, де ви можете насолоджуватися з газонами для боулінгу та тенісними кортами.

Названий на честь Елізабет Понд, чоловік-фінансист якої подарував місту землю, він був вперше відкритий для публіки в 1897 році. Відтоді покоління місцевих жителів і туристів прийшли прогулятися навколо його квітучих тюльпанів, багаторічних і садів. Головною родзинкою має бути сад троянд, який вражаюче містить понад 15 000 кущів з більш ніж 800 різнокольоровими видами.

2. Музей мистецтв Wadsworth Atheneum

Найстаріший художній музей у всій країні, винятковий Музей мистецтв Wadsworth Atheneum може похвалитися неймовірною колекцією картин, порцеляни та скульптури. Розташований прямо в центрі міста, він має грандіозні галереї, повні дивовижних творів мистецтва, щоб відвідувачі могли ознайомитися з його тисячами декоративно-прикладного мистецтва, що складають більшу частину його обширних фондів.

Створений у 1842 році, він займає характерну будівлю, схожу на замок, у центрі міста з чотирма сучасними крилами, які були додані протягом багатьох років у міру розширення колекції.

Дослідження його світлих і просторих кімнат – справжнє задоволення, оскільки шедеври Далі, Моне та Ренуара можна побачити поруч із сучасними роботами Енді Ворхола та Джексона Поллока, серед інших. Крім усього цього, тут також зображені пейзажі школи річки Гудзон та давньоримська, грецька та єгипетська бронза.

1. Будинок і музей Марка Твена

Мабуть, найпопулярнішою туристичною визначною пам’яткою Хартфорда є чудовий будинок і музей Марка Твена в Вест-Енді міста. Саме тут з 1874 по 1891 рік жив Семюел Ленгхорн Клеменс і написав такі знакові твори, як «Пригоди Тома Сойєра», «Життя на Міссісіпі» та «Пригоди Гекльберрі Фінна» під псевдонімом Марк Твен.

Цей чарівний особняк, спеціально побудований для сім’ї рік тому, може похвалитися привабливою, хоча й еклектичною американською високоготичною архітектурою, де деякі кажуть, що він був розроблений як річковий човен. Окрім того, щоб побачити його чудові риси, гості можуть здійснити екскурсію Національною історичною пам’яткою та почути все про життя та спадщину одного з найулюбленіших авторів Америки.

У той час як його кімнати наповнені справжніми артефактами, меблями та пам’ятними речами, цікавими експонатами про Марка Твена, його персонажів та романів можна знайти в центрі для відвідувачів музею.

- Advertisement -
- Advertisement -