12 найкращих речей, які можна зробити в Нью-Хейвені, штат Коннектикут

- Advertisement -

У гирлі річки Квінніпіак у східному Коннектикуті Нью-Хейвен має історичне минуле.

У 1638 році англійські пуритани вперше оселилися в цьому районі, а звідти й розробили план розвитку міста, яке віддавало б пріоритет зеленим зонам і захищало його історичні будівлі.

Будучи домом для Єльського університету, кількох вражаючих церков, а Нью-Хейвен на 20 відсотків є зеленим або відкритим простором, бачення виявилося успішним. Відвідувачі можуть прийти, щоб дослідити, чим зайнятися в Нью-Хейвені, і відчути чудовий центр міста, змішаний з яскравою культурою, включаючи один із найкращих театрів на північному сході. Звідти ви спокійно проведете час, прогулюючись по старовинних вулицях до численних парків і атракціонів у кампусі Єльського університету.

12. Музей Нью-Хейвена

Коли справа доходить до розповіді про Нью-Хейвен, штат Коннектикут, легко зануритися в історію Єльського університету. Але з більш широким фокусом музей Нью-Хейвена досліджує минуле міста та регіону через великі колекції, розміщені в чотирьох постійних залах.

Всередині музею ви знайдете колекцію образотворчого мистецтва, яка демонструє пейзажі Нью-Хейвена, якими вони були, коли місто тільки починалося. Крім того, відкрийте для себе роботи столярів 17-го століття, морські артефакти та діючу копію бавовняного очищення Елі Вітні.

11. Театр Шуберта

На початку 1890-х років брати Шуберти, які були великими гравцями нью-йоркської театральної сцени, розгалужувалися і відкрили чудовий театр у Нью-Хейвені. Коли в 1914 році вперше відкрилися двері, театр Шуберта швидко став полігоном для наступних зірок Бродвею, зокрема Лайзи Міннеллі в 1965 році.

Хоча за багато миль від самого Бродвею, театр на 1600 місць був місцем, щоб прибрати пил з павутиння вистав, які незабаром захопили світ штурмом. З моменту відкриття театру Шуберта відбулося понад 300 світових прем’єр та понад 600 бродвейських випробувань.

Сьогодні ви можете відчути фантастичні постановки разом із живою музикою від класики до джазу.

10. Єльський центр британського мистецтва

Від Єлизаветинського періоду до 21 століття Єльський центр британського мистецтва має вражаючу колекцію робіт, найбільшу в своєму роді за межами Великобританії. Відвідувачі можуть простежити подорож британського мистецтва крізь епохи завдяки колекції картин Хогарта, Рейнольдса, Хепворта та Констебля.

Це не галерея британського походження. Насправді, ви також знайдете роботи Каналетто та Вістлера, обидва з яких відіграли велику роль у британському мистецтві та часто створювали портрети видатних британських діячів. Поряд із численними творами мистецтва ви зможете оглянути неймовірну колекцію рідкісних книг.

9. Музей лицарів Колумба

Католицьке братство, Лицарі Колумба, було створено в 1882 році преподобним МакГівні, і воно продовжує свої традиції донині. Музей лицарів Колумба присвячений збереженню та популяризації їхньої захоплюючої історії через серію тимчасових експонатів.

Зосереджуючись на їх ширшому соціальному та культурному впливі на католицизм, музей є цікавим відвідуванням. Одна постійна колекція включає велику галерею, присвячену засновнику, а також орнаменти, які пов’язані з римським папством і самим Колумбом.

Якщо ви опинитеся в Нью-Хейвені під час святкового сезону, Музей лицарів Колумба славиться своїми різдвяними виставами, де зображено вертеп, набори для ясел і фігурки.

8. Маленька Італія

Деякі з найкращих ресторанів Нью-Хейвена можна знайти у власній Маленькій Італії міста. Після важкого дня вивчення Єльського університету або численних парків навколо міста вирушайте на Вустер-стріт, щоб покуштувати піцу, пасту та все, що між ними.

На схід від центру міста Маленька Італія кишить ароматами брускетти та равіолі вздовж жвавої вулиці. Хоча ви не можете помилитися в жодному з автентичних закладів, ви не можете перевершити піцу в Frank Pepe Pizzeria Napoletana. Ресторан відкрився в 1925 році і завжди має лінію. На щастя, його піца на вугіллі варта того, щоб чекати.

Ще одним популярним варіантом є ресторан Consiglio’s, який має більш широке меню, включаючи домашню пасту та їх знамениту баклажанову парміджану.

7. Парк Lighthouse Point

Парк Лайтхаус Пойнт із мальовничим пляжем, краєвидами на Лонг-Айленд і маяком 1800-х років є популярним місцем як для місцевих жителів, так і для туристів. Маяк більше не працює, і, на жаль, піднятися на нього неможливо. Однак це додає приголомшливий елемент до вже мальовничого ландшафту, що робить парк обов’язковим для відвідування.

Протягом весняних та осінніх місяців перелітні птахи зупиняються біля парку Lighthouse Point на своїх маршрутах на північ і південь. Різні види птахів включають співочих птахів разом із більшими хижими птахами. Ви можете дізнатися більше про швидкоплинну дику природу через програми, які ведуть рейнджери.

Після цього знайдіть стіл для пікніка або розкладіть на пишній території та насолоджуйтеся краєвидами.

6. Парк East Rock

Оскільки одна п’ята частина Нью-Хейвена присвячена зеленому та відкритому простору, ви зможете легко насолоджуватися природою, досліджуючи центральні вулиці та кампус Єльського університету. Парк East Rock є найбільшим подібним приміщенням у місті і названий на честь величезної скелі заввишки 1,5 милі 365 футів.

З вершини ви можете насолоджуватися далекосяжними панорамними видами не лише на Нью-Хейвен, а й на пролив Лонг-Айленд. Після того, як камера попрацює, спустіться вниз по скелі до саду троянд Парді. Хоча є кілька багаторічних рослин, пік цвітіння припадає на червень і липень, коли проростає майже 5 десятків троянд, наповнюючи теплицю яскравими фарбами.

Продовжуйте досліджувати парк численними стежками, багато з яких ведуть до історичних пам’яток, зокрема до пам’ятника воїнам громадянської війни та піку Індіан-Хед.

5. Художня галерея Єльського університету

У кількох будівлях кампусу Єльського університету Художня галерея Єльського університету охоплює широкий спектр жанрів та епох. Після відкриття в 1832 році, галерея стала першою університетською художньою галереєю в США і протягом десятиліть залишалася в авангарді місцевої культури.

У Художній галереї Єльського університету представлені роботи десятків знаменитих художників, включаючи Дюшана, Пікассо, Ліхтенштейна та Ротко. Деякі з найпопулярніших експозицій галереї включають їх колекцію африканських скульптур і артефактів, які налічують тисячі. Доповнює цю велику колекцію їхнє мистецтво зі світу Середземномор’я, де представлено понад 13 000 робіт та об’єктів.

Усі відвідувачі також матимуть можливість відчути широкий спектр тимчасових виставок, які часто включають майстерні гравюри, фотографії та портрети з усього світу.

4. Нью-Хейвен Грін

На оригінальному плані поселення з дев’ятьма квадратами, створеному Джоном Брокеттом, центром мав бути New Haven Green. Тепер приватний парк у центрі Нью-Хейвена, це історичний простір, оточений найпопулярнішими вулицями міста, і місце, де можна відпочити та побути з друзями та родиною.

Будучи національною історичною пам’яткою, відвідувачі можуть оглянути три церкви 1800-х років, кожна з яких є архітектурною перлиною. Під тінистими дубами ви можете влаштуватися зручніше та насолоджуватися перегортанням сторінок, а сім’ї можуть розміститися, щоб пограти в ігри у дворі та влаштувати пікнік.

У центрі місцевого життя Нью-Хейвен Грін є яскравим місцем у вихідні дні і часто є місцем проведення місцевих заходів, зокрема джазового фестивалю в Нью-Хейвені та фестивалю мистецтв та ідей.

3. Бібліотека рідкісних книг і рукописів Бейнеке

У чотирикутнику Хьюітта на Уолл-стріт Бібліотека рідкісних книг і рукописів Бейнеке — це неймовірний вулик рідкісних сценаріїв і романів. Дивовижний літературний архів розміщений у величезній будівлі, побудованій в 1963 році, і подарунок Єльському університету від родини Бейнеке.

Одна з найбільших будівель, присвячена рідкісним творам, бібліотека є пам’ятним місцем для подорожей. Тут ви зустрінете різноманітні експонати, які включають копію Біблії Гутенберга та оригінальні копії творів таких світил, як Чарльз Діккенс, Джозеф Конрад та Бенджамін Франклін.

Інші сценарії, які ви знайдете в бібліотеці, — це відбитки 1700-х років, які походять із таких місць, як Японія та Корея. Ви також можете переглянути газети до Громадянської війни.

2. Музей природної історії Пібоді

На Єльській Вітні-авеню Музей природної історії Пібоді був створений у 1866 році Джорджем Пібоді, відомим філантропом. Це був один із перших природничих музеїв у світі, і з часом він став одним із найбільших.

Відвідувачі можуть відчути поєднання великих галерей, які охоплюють палеонтологію, антропологію, геологію та біологію та інші. Один з найпопулярніших експонатів розширює приголомшливу колекцію єгиптології музею. Тут можна побачити гранітну Голову Осіріса, мумії, труни та бюст царя Птолемеїв.

Музей природної історії Пібоді також є домом для Великого залу динозаврів, у тому числі змонтованого бронтозавра, а також однієї з найповніших колекцій скам’янілостей у Сполучених Штатах.

1. Єльський університет

Єльський університет, один із найвідоміших навчальних закладів у світі, є домом для кількох пам’яток у цьому списку, а також історичних будівель відродження готики, приголомшливих територій та жвавої атмосфери під час навчання в школі. Жодний час у Нью-Хейвені не був би повним без огляду кампусу, розташованого на Чапел-стріт.

Єль був заснований в 1701 році і був відомий як Collegiate School. Майже через двадцять років він змінив назву на Єль і переїхав до Нью-Хейвена. Протягом століть кампус розширювався, оскільки його славетна репутація закріпилася в Сполучених Штатах. Сьогодні ви можете бродити по території університету на шляху між Музеєм природної історії Пібоді, художньою галереєю та дивовижною бібліотекою рідкісних книг і рукописів Бейнеке.

- Advertisement -
- Advertisement -