Путівник Делавер

- Advertisement -

Незважаючи на те, що Делавер є другим найменшим штатом США, Делавер сповнений цікавих речей, які можна побачити і зробити.

Окрім усіх чудових пляжів і мальовничих державних парків, тут є сонні приморські села та чарівні колоніальні міста, які також пропонуються незліченними величезними торговими центрами, галасливими пивоварними та тихими заповідниками дикої природи.

Назване на честь сусідньої річки Делавер, «Мале чудо» займає північно-східну частину півострова Делмарва з Мерілендом , Пенсільванією та Нью-Джерсі , що лежать навколо нього. Межує на сході величезна затока Делавер і Атлантичний океан, його довга берегова лінія омивається незайманими пляжами, міцними островами та самотніми маяками. Розрізаючи штат на дві частини, є канал C&D, причому північ, поблизу Філадельфії , переважно міський і промисловий, а південь більш сільський і незайманий.

Завдяки привабливим піщаним смугам, жвавим дощам і чудовим водним видам спорту більшість відвідувачів штату прямують до пляжів Рехебот і Дьюї, а набагато спокійніший, але настільки ж мальовничий пляж Бетані також приваблює багато людей. Окрім чудових ресторанів із морепродуктами та сувенірних магазинів, усі вони мають затишні котеджі, у яких гості можуть зупинитися з веселими аркадами та кіосками з морозивом.

Оскільки вони є домом для приголомшливих краєвидів і неподалік від усіх перерахованих вище пам’яток, державні парки Cape Henlopen, Delaware Seashore та Fenwick Island є дуже популярними і спокійними місцями, де можна поплавати, позасмагати або насолодитися деякими видами активного відпочинку.

Окрім привабливого узбережжя Атлантичного океану, відвідувачі Делавера можуть оглянути його багатовікову столицю Дувр , яка може похвалитися багатьма вражаючими пам’ятниками та музеями, або чудовий маленький Льюїс з його атмосферними пристанями, водними шляхами та історичними будинками. Крім того, його найбільше місто Вілмінгтон варто відвідати через процвітаючу сцену мистецтва та культури та красиві сади, а також кілька божественних виноробень та сільської місцевості.

- Advertisement -
- Advertisement -