7 красивих середньоатлантичних штатів

- Advertisement -

Розташовані на північному сході Сполучених Штатів, між Великими озерами на півночі та Атлантичним океаном на сході, до середньоатлантичних штатів зазвичай входять Делавер, Меріленд, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсільванія, Вірджинія та Західна Вірджинія. а також столиця країни Вашингтон, округ Колумбія, який є власним федеральним округом.

Хоча ця прекрасна частина країни є домом для всесвітньо відомих міст, таких як Нью-Йорк і Вашингтон, округ Колумбія, вона також може похвалитися фантастичною природою; гірські хребти Аппалачі та Адірондак прорізають його, а Ніагарський водоспад між озерами Онтаріо та озером Ері є просто однією з найвеличніших природних пам’яток у світі.

Незважаючи на те, що його довга берегова лінія сповнена чудових міст, міст і пляжів, які ви можете перевірити, історія також багата; Середньоатлантичні штати є домом для одних із найстаріших поселень у Штатах з великою кількістю пам’ятників громадянської війни та музеїв.

Делавер

Один з найменших штатів країни, Делавер ділить півострів Делмарва з Мерілендом і Вірджинією, а також межує з Пенсільванією та Нью-Джерсі на півночі. Незважаючи на невеликий розмір, штат є домом для багатьох фантастичних пляжів і приморських парків, серед яких пляжі Рехебот, Дьюї та Бетані є одними з найпопулярніших.

Напрочуд різноманітний з точки зору того, що він може запропонувати, Делавер розділений на дві частини каналом C&D, який проходить через нього. Це відокремлює сільську, більш спокійну південну частину штату від міських та промислово розвинених північних областей, які лежать поблизу Філадельфії в Пенсільванії.

Хоча велика частина штату, окрім Вілмінгтона, є досить сільською, є кілька чудових міст, які ви можете відвідати; Дувр і Льюїс можуть похвалитися багатьма цікавими історичними пам’ятками. Але головною особливістю є його вражаюча берегова лінія, на якій розташовано безліч прекрасних пляжів і приморських міст. Численні крафтові пивоварні також приваблюють відвідувачів на його береги.

Меріленд

Не дивно, що Меріленд відомий як «Америка в мініатюрі» , де живуть гори та море, озера та сільська місцевість, а також процвітаючі міста та чарівні містечка .

З такою кількістю різноманітних краєвидів ви можете одну хвилину прогулятися мальовничою стежкою Аппалачів, наступної з благоговінням дивлячись на Великий водоспад, і завершити день кемпінгу під зірками в чудовому гірському парку Катоктін. На додаток до цього ви також можете зайнятися скелелазінням, кататися на лижах або плавати в горах і озерах на озері Deep Creek. Чесапікська затока, один з найбільших лиманів у світі, домінує в географії штату; його мальовнича берегова лінія забезпечує чудові можливості для катання на човнах і риболовлі.

Великі міста Аннаполіс , Балтімор і Солсбері приваблюють найбільше відвідувачів своїм широким спектром історичних і культурних пам’яток. Місце громадянської війни Антіетам Battlefield варто відвідати, як і місто Сент-Мері – одне з перших британських поселень на континенті.

Нью Джерсі

Нью-Джерсі , найбільш густонаселений штат у всьому США, є країною контрастів. Великі мегаполіси, що розкинулися від Нью-Йорка на півночі та Філадельфії на заході, здаються світом далеко від знаменитого берега Джерсі; Розташований біля Атлантичного океану, цей район є домом для безлічі прекрасних пляжів з білим піском.

У той час як великі ліси та дикі ділянки Пайн Барренс займають більшу частину території Нью-Джерсі, штат насправді називають «Сад-штат» через його родючі річкові долини, а Аппалачі також можна знайти в його північних регіонах. Завдяки своїй постійно мінливій географії Нью-Джерсі пропонує безліч чудових заходів на свіжому повітрі. Озеро Хопатконг і державний парк Айленд-Біч ідеально підходять для плавання, вітрильного спорту або риболовлі, а національна зона відпочинку Делавер Уотер Гап може похвалитися чудовими пішохідними прогулянками, кемпінгом і рафтингом.

Подалі від своєї дивовижної природи та сліпучої берегової лінії, Нью-Джерсі також має кілька чудових міст. Курорти, казино та пляжі Атлантік-Сіті приваблюють натовпи відвідувачів, а також історичний центр міста та райони набережної Джерсі-Сіті та жваві мистецькі та культурні сцени Ньюарка. На довершення всього, Прінстон може похвалитися одним із найпрестижніших університетів країни, а на вулицях коледжського міста відчувається дуже молоде й енергійне відчуття.

Нью-Йорк

Місто Нью-Йорк , відоме у всьому світі, є п’янким місцем для відвідування. Енергія пульсує на його вулицях, і кожен район має свої власні пам’ятки. Емпайр Стейт Білдінг, Таймс-сквер, Центральний парк і Статуя Свободи є одними з найбільш вражаючих пам’яток. Однак зайдіть далі, і ви швидко побачите, що в однойменному штаті є набагато більше, ніж просто Велике Яблуко.

У той час як Нью-Йорк межує з Атлантикою, решта штату є домом для величних вершин Адірондак на півночі. Озеро Онтаріо та озеро Ері на заході мають захоплюючий Ніагарський водоспад. На додаток до цього, ви також знайдете багато чудових виноробень і приголомшливі пейзажі навколо озер Finger, які також забезпечують безліч чудових водних видів спорту. Суворий і дикий Катскіллс і неймовірно красиві Тисячі островів щороку приваблюють безліч відпочиваючих.

У той час як Нью-Йорк, зрозуміло, домінує в туристичних маршрутах більшості відвідувачів з його величезною різноманітністю культурних, розважальних, вишуканих ресторанів і нічних клубів, інші міста в штаті, такі як Буффало і Рочестер, також варті того, щоб зупинитися через їх багатство музеїв. , галереї та культурні пам’ятки.

Пенсільванія

У той час як велика частина Пенсільванії складається з нескінченних сільськогосподарських угідь і красивої сільської місцевості, через штат проходять чудові гірські хребти Поконос і Нескінченні. Його мальовниче узбережжя озера Ері усіяно прекрасними пляжами та приморськими містами, які ви можете досліджувати, а також багатьма чудовими водними видами спорту.

Філадельфія – найбільше місто в штаті – головне місце серед відвідувачів Пенсільванії, і багато людей також приїжджають відвідати Геттісбургський національний військовий парк, який колись був місцем найвідомішої та важливої ​​битви громадянської війни. Піттсбург також є цікавим місцем для відвідування; «Сталеве місто» може похвалитися великою кількістю прекрасної архітектури, історичних пам’яток та музеїв світового рівня.

Подорожуючи штатом, ви зустрінете численні громади амішів та колишні промислові міста, наприклад, у Національному історичному місці Стімтауна. Державні парки Раккун-Крік і Рікеттс-Глен особливо варті уваги через фантастичну природу, що міститься в них.

Вірджинія

З Аппалачськими горами на заході, чудовою береговою лінією, що межує з Атлантичним океаном на сході, і величезними сільськогосподарськими угіддями, що лежать між ними, Вірджинія, безумовно, є домом для різноманітних ландшафтів.

Таким чином, є багато чудових краєвидів, щоб зануритися; Гори Блакитного хребта в національному парку Шенандоа особливо популярні серед туристів, велосипедистів і туристів. Розкидані навколо його хвилястої сільської місцевості, сільських районів та мальовничого узбережжя – це низка чудових міст, які ви можете перевірити. Річмонд – столиця штату – і Вірджинія-Біч є вибором.

Як одна з 13 оригінальних колоній, Вірджинія також демонструє багато цікавих і вражаючих історичних пам’яток; як у Шарлоттсвіллі, так і у Вільямсбургу, багато чудових колоніальних будівель. На додаток до цього, Фредеріксбург може похвалитися меморіалами, музеями та полями битв часів громадянської війни в США.

Західна Вірджинія

Оскільки вся Західна Вірджинія повністю лежить в межах гірського хребта Аппалачі, її часто доречно називають «гірським штатом», і, безсумнівно, є багато приголомшливих природних краєвидів, якими можна насолоджуватися.

З нескінченними лісами, ущелинами та долинами, що прорізають гори, є безліч чудових розваг на свіжому повітрі. Піші прогулянки, катання на гірських велосипедах та байдарках є популярними розвагами, як і катання на лижах у зимові місяці. Одними з найкращих місць для відвідування чудових природних пам’яток є державний парк Блекуотер-Фоллс і Національний ліс Мононгахела.

Серед Аппалачів приховані деякі чудові гірські міста, які ви можете відвідати, а Чарльстон – і столиця штату, і важливий культурний центр, – найголовніша річ із того, що пропонується. Блуфілд і Паркерсбург також варто відвідати через їх мальовничі умови: перший розташований у верхніх ешелонах гір Іст-Рівер, а другий розташований у місці злиття річок Огайо та Літтл-Канава.

Вашингтон, округ Колумбія

Вашингтон, округ Колумбія, є домом для багатьох найбільш важливих і вражаючих меморіалів, пам’ятників і музеїв Сполучених Штатів ; саме тут ви можете знайти його три гілки законодавчої, виконавчої та судової влади.

Оскільки це власний федеральний округ, Вашингтон, округ Колумбія, не розташований ні в одному штаті; замість цього він розташований між Мерілендом і Віргінією. Хоча більша частина міста — це жвавий мегаполіс, тут і там є кілька гарних зелених насаджень, де трохи менше чверті його суші складається з парків і природних заповідників. З них парк Рок-Крік та острів Рузвельта є одними з найкращих місць, куди можна відправитися, якщо ви шукаєте красиву природу; ви знайдете багато чудових пішохідних стежок, захованих у лісах.

Найпопулярнішим місцем для відвідування у Вашингтоні, округ Колумбія, є, безсумнівно, National Mall, який є домом для таких відомих пам’яток, як Монумент Вашингтона, Меморіал Лінкольна і Меморіал Джефферсона, а також фантастичні музеї, як-от Національний музей авіації та космонавтики та Голокосту. музей.

Капітолійський пагорб також обов’язковий для відвідування в місті. Саме тут ви знайдете культову будівлю Капітолію та вражаючий Верховний суд. На додаток до цього, Вашингтон, округ Колумбія, є чудовим місцем, щоб просто побродити і помилуватися всіма старими будівлями колоніальної епохи або зупинитися і насолодитися їжею в будь-якому з його чудових ресторанів, де подають страви з усіх куточків земної кулі. .

 

- Advertisement -
- Advertisement -