Путівник по Флориді

- Advertisement -

Відомий як «Сонячний штат», Флорида вже давно є популярним місцем для відвідування та відпочинку завдяки своїм прекрасним пляжам, теплому сонячному клімату та багатству чудових речей, які можна побачити та зробити.

Пропонується все: від міст світового класу та тематичних парків до незайманої природи, тропічних островів і веселих водних видів спорту; Не дивно, що на мальовничий півострів цілий рік злітаються туристи.

Найбільш південно-східний штат США, Флорида, межує як з Атлантичним океаном, так і з Мексиканською затокою, а на півночі – Джорджія та Алабама . Уздовж Флоридської протоки розкинувся ідилічний архіпелаг коралових затоків Флорида-Кіс , який розташований недалеко від Багамських островів і Куби .

Дуже популярне місце серед пенсіонерів і снігових птахів, третій за чисельністю населення штат країни має безліч фантастичних міст , які можна відвідати, які можуть похвалитися унікальним поєднанням культур і громад. Мегаполіс Маямі , наприклад, є важливим центром карибської та латиноамериканської культури, відомим не лише своєю неймовірною архітектурою в стилі ар-деко, а й своїми пляжами та нічними клубами.

Хоча Таллахассі є столицею штату, найбільш відвідуваним містом є Орландо , оскільки «столиця тематичного парку світу» є домом для Disney World, Universal Studios і SeaWorld, а також космічний центр імені Кеннеді. Пенсакола також користується популярністю завдяки своїм приголомшливим пляжам із білим піском, а Форт-Лодердейл – «Венеція Америки» – приваблює стільки ж відвідувачів завдяки своїм блискучим пляжам, каналам і катанню на човнах.

Окрім захоплюючих міст, Флорида також має унікальну та величезну екосистему Національного парку Еверглейдс , який сповнений мангрових лісів та водно-болотних угідь, де живуть алігатори, ламантини та пантери. Також варто відвідати чудові Флорида-Кіс, які славляться своїми приголомшливими пейзажами, невимушеним способом життя та чудовими водними видами спорту.

- Advertisement -
- Advertisement -