Найприємніший спосіб боротьби за фігуру, або обгортання

- Advertisement -

На сьогоднішній день обгортання – не тільки одна з найпопулярніших процедур у салонах краси, а й одна з найприємніших!

Цілі обгортання – профілактика багатьох захворювань, оздоровлення організму та його омолодження. Виберіть із найбільш популярних та ефективних обгортань процедуру на свій смак, і результат вас приємно здивує.

Як же проводять обгортання та як воно діє? Розкриємо і цей секрет краси.

Обгортання входить до комплексу процедур таласотерапії. Зараз ця процедура зазнає справжнього буму завдяки культу ідеальних форм.

Насамперед обгортання відмінно бореться з целюлітом. Результат видно неозброєним оком після першого ж сеансу, і саме цей ефект зробив процедури обгортання такими популярними. Багато хто вважає, що при цьому йде зайвий жир, винний в утворенні «апельсинової кірки», але це зовсім не так. Знищити жир обгортанню не під силу.

Безумовно, коли протягом перших трьох днів після початку обгортання ви втрачаєте в талії та стегнах до 3 см, виникає відчуття, що процедура «пожирає» зайві кілограми. Але ефект виникає аж ніяк не через зникнення жиру, а через відплив зайвої води з тканин, яка складає ці сантиметри. На жаль, так швидко і легко втрачена вода так само легко та відшкодовується.

Але не поспішайте розчаровуватись. Обгортання справді борються з целюлітом, вони підтягують, вирівнюють і «молодять» шкіру, покращуючи лімфоток та живлячи клітини шкіри. А для закріплення ефекту обгортання необхідно поєднувати з іншими антицелюлітними процедурами – міостимуляцією, масажем, фізичними навантаженнями та правильним харчуванням.

Кількість обгортань та їх результат залежать від ступеня целюліту, віку та індивідуальних особливостей організму. Мінімальний рекомендований курс – 6 процедур, максимальний – близько 15.

Усі обгортання механізмом дії діляться на холодні і гарячі. При гарячих через розкриті пори з нас «вилітають» шлаки та токсини. Вони просто незамінні в зонах із целюлітом із щільним жировим шаром (ягідниці, стегна, можливо, живіт).

При холодному обгортанні капіляри та судини звужуються, а кров та лімфа несуть токсини та шлаки у внутрішні очисні органи. Його рекомендують при набряках, втомі, тяжкості в ногах, а також як реабілітацію після склерозування вен. І незамінне це обгортання для покращення лімфодренажу шкіри. Це обгортання ідеально на ділянках шкіри з підвищеною в’ялістю.

Однак існують і протипоказання. Будь-які обгортання заборонені при гінекологічних, серцево-судинних та шкірних захворюваннях, гіпертонії. Гаряче обгортання не рекомендується при варикозному розширенні вен, проте для нього відмінно підходить холодне.

Перед процедурою тіло очищається скрабом. При щільній, тяжкій формі целюліту це збільшує циркуляцію крові в тканинах, стимулює видалення води та жиру. Шкіра при цьому глибоко очищається, щоб активні речовини діяли максимально швидко та глибоко. Також обгортання може випереджати масаж, що розігріває.

Потім на вас наносять необхідний склад (він залежить від обраного типу обгортання) і далі закривають спеціальною плівкою. І ви лежите 30-40 хв. Потім усі змивають, а вам пропонують або контрастний душ, або спеціальну ванну. Гарячі обгортання роблять на все тіло. Холодні найчастіше на ділянки (наприклад, руки, живіт чи ноги). Останнім часом поширені та комбіновані види обгортань. Але про це у наступній статті…

- Advertisement -
- Advertisement -