Найважливішою групою вітамінів для волосся, є група В

- Advertisement -

Вітаміни для волосся

Для того, щоб волосся було красивим здоровим блискучим і добре росло, важливі – правильний догляд, збалансоване харчування, регулярне відвідування перукарні, прийом вітамінів. По можливості варто зменшити споживання кави та відмовитися від цигарок. Поменше нервуйте і завжди знаходите час для відпочинку. Висипайтеся.

Нестача вітамінів відбивається не тільки на зовнішньому вигляді волосся, але і на їх зростанні. При недостатній кількості вітамінів в організмі волосся може почати випадати. За нинішнього ритму життя та поганої екології з продуктів харчування отримати необхідні вітаміни дуже важко. Бажано приймати вітамінні комплекси для зміцнення волосся .

Найважливішою групою вітамінів для волосся, є група В. При нестачі вітамінів цієї групи волосся починає швидше жирніти, з’являється сивина, уповільнюється ріст. Волосся може почати випадати.

Вітамін В1

При недостатній кількості цього вітаміну в організмі волосся стає ламким і тьмяним. Якщо ви вживаєте у великій кількості міцну каву або чай, то потреба в В1 зростає.
Джерело В1 – неочищений рис, гречана, вівсяна, перлова, пшоняна, ячна крупи, кунжут, кукурудза, пшеничний хліб із цільного зерна, пшеничні висівки, насіння соняшника, свинина та печінка.

Вітамін В2

При недостатній кількості В2 волосся швидко жирніє біля коріння, а кінчики стають сухими.
Джерело В2 – печінка, нирки, м’ясо, молочні продукти, пиво, хліб та яйця.

Вітамін В3

При недостатній кількості В3 волосся починає рано сивіти, оскільки він відповідає за утворення пігменту у волоссі. Волосся починає погано рости.
Джерело – м’ясо, особливо яловичина, риба, особливо оселедець та лосось, цілісні зерна, пивні дріжджі, арахіс.

Вітамін В5

При недостатній кількості В5 волосся отримує менше кисню. Цей вітамін зміцнює волосяну цибулину. Джерело В5 – нирки, куряче м’ясо, печінка, яєчний жовток, ікра, висівки, зернові, арахіс, цвітна капуста.

Вітамін В6

При недостатній кількості В6 з’являється свербіж і сухість шкіри голови і як наслідок лупа.
Джерело – соя, печінка, яловичина, пивні дріжджі, зернові, фундук, диня, капуста, молоко, яйця та каші.

Вітамін В9

Цей вітамін сприяє доброму зростанню волосся, джерело – овочі, сир, молоко, яйця, сир, риба, харчові дріжджі.

Вітамін B10

Вітамін В10 підвищує тонус шкіри голови та покращує її харчування, попереджаючи передчасне в’янення та старіння. Сприяє росту волосся та підтримує фарбування волосся.
Джерело – молочні продукти, печінка, рис, яєчні жовтки, пивні дріжджі, морква, горіхи, риба.

Вітамін В12

При недостатній кількості В12 шкіра голови стає сухою і може з’явитися свербіж. Волосся може почати випадати.
Джерело – м’ясо, молочні продукти, яєчні жовтки.

Вітамін С

Вітаміну С підтримує нормальну роботу капілярів, покращує кровообіг шкіри голови та зміцнює цибулини волосся. Це дуже важливо для профілактики втрати волосся. Вітамін С допомагає засвоєнню заліза, а при його нестачі волосся стає тьмяним і ламким.
Джерело цитрусові, шипшина, чорна смородина, обліпиха, ківі, щавель.

Вітамін А

При недостатній кількості вітаміну А волосся стає більш ламким і слабким, а шкіра голови може почати лущитися.
Джерело – морква, курага, горобина, обліпиха, ожину, аґрус. у тваринних продуктах – печінка риб, вершки, вершкове масло, яєчний жовток.

Вітамін Е

Недостатня кількість вітаміну Е може призвести до уповільнення росту волосся, а також до їх випадання.
Джерело – горіхи, олія, насіння, горіхи.

Значення кожного з перелічених вітамінів дуже важливе для волосся та організму в цілому. Отримувати їх можна з продуктів, що їх містять, або з вітамінних комплексів. Не варто забувати і про народні засоби, якізміцнюють волосся і прискорюють його зростання .

- Advertisement -
- Advertisement -