Всім відомі прості правила по догляду за волоссям

- Advertisement -

Жирне волосся: правила догляду

Всім відомі прості правила по догляду за волоссям, але жирне волосся є справжньою проблемою для сучасної жінки, яка виникає внаслідок підвищеного саловиділення залоз шкіри голови. Волосся такого типу відрізняються підвищеним блиском, злипаються в окремі пасма, вже після пари годин вони можуть виглядати непривабливо, часто супутньою проблемою буває жирна лупа. Для лікування волосся потрібно не так вже й багато.

До того ж на жирне волосся осідає дорожній пил, що робить його ще й брудним. Але змінити тип волосся не можна, тому залишається використовувати засоби, здатні зробити волосся менш жирним. Такі засоби зменшують виділення шкірного сала, запобігаючи зайвому змазуванню ним волосся.

Основні правила професійного догляду за жирним волоссям:

1. При жирному волоссі потрібно скоротити вживання солодкого, кави, алкоголю, жирних продуктів, копченостей. При жирному волоссі дуже корисні вітаміни В і С, плюс вітамінні комплекси, які містять залізо та сірку.
2. Для миття голови використовуйте тільки шампунь для жирного волосся. Не слід втирати шампунь у шкіру, адже тоді сальні залози починають працювати сильніше. Крім шампунів використовуйте народні засоби для жирного волосся.
3. Існують рекомендації, що жирне волосся треба мити раз на 4-5 днів або кожен день. Але найкраще мити їх у міру забруднення. Для вирішення цієї проблеми можна спробувати мити волосся частинами, наприклад, лише чубок або бічні частини голови.
4. Не мийте жирне волосся гарячою водою. Використовуйте лише теплу або прохолодну воду.
5. Ополіскуйте жирне волосся холодною водою, вона звужує пори та сприяє лікуванню волосся.
6. Під час догляду за жирним волоссям користуйтеся масками домашнього приготування.
7. Якщо волосся жирне біля коріння, то ополіскувачі потрібно наносити тільки на кінці. Але найкраще користуватися супер легкими продуктами у вигляді спрею, що наносять на волосся і вже не змивають.
8. Як можна рідше при жирному волоссі користуйтеся феном, адже він не лікує волосся. Намагайтеся сушити волосся природним шляхом. Якщо волосся коротке, його взагалі краще не сушити феном.
9. При догляді за жирним волоссям не варто освітлювати все волосся, краще робити мелірування. При освітленні волосся стає шорстким, тим самим краще вбираючи жир.
10. Фарби для волосся теж злегка знежирити волосся. Якщо ви не хочете змінювати природний колір волосся, можна підібрати фарбу того ж відтінку.
11. Уповільнити засолювання жирного волосся може легка хімічна завивка, але не треба її робити частіше ніж раз на півроку.
12. Перед укладанням жирне волосся слід побризкати спеціальним антижировим засобом.
13. Хороші всі прийоми укладання, коли волосся біля коріння не лежить на голові плашмя. До таких прийомів відносяться легке начісування або обприскування у коріння формує спреєм, нахиливши голову.
14. При догляді за жирним волоссям розчісуйте волосся гребінцем з більшими і рідкішими зубцями (найкраще роговим – він чудово вбирає жир). Намагайтеся розчісувати волосся так, щоб не торкатися шкіри, і тим самим жир буде менше розноситися по волоссю.
15. Дуже практично мати коротко підстрижене волосся, яке без зусилля і швидко можна вимити. Вам також підійдуть і зачіски з локонами, тому що вони не дуже щільно прилягають до шкіри голови і менше стикаються з жиром.
16. При догляді за жирним волоссям варто враховувати і той факт, що волосся, протягом тривалого часу стягнуте гумками, стає ламким і посіченим. Частіше давайте жирному волоссю відпочинок.

- Advertisement -
- Advertisement -