Секрети манекенниць: вчитеся красиво ходити

- Advertisement -

При ходьбі ваше тіло має триматися прямо, стегна та плечі нерухомі, не похитуйте ними.

Слідкуйте за тим, щоб плечі не опускалися, а голова не хиталася з боку на бік. Руки злегка зігніть у ліктях.

У школі манекенниць ноги учениці злегка пов’язують на висоті 15 см від колін. Подвійний результат: учениця змушена йти маленькими кроками, а її тулуб трохи відхиляється назад, щоб зберегти рівновагу. Ви самі можете спробувати виконати цю вправу. Щоб під час ходьби стегна залишалися нерухомими. Встати прямо, взятися обома руками за ціпок, що знаходиться за спиною на рівні стегон. Походьте з палицею протягом кількох хвилин. Палиця перешкоджає руху стегон при ходьбі. Крім цього, ця вправа сприяє втягуванню живота та випрямленню плечей.

Вдома проведіть по підлозі пряму лінію або протягніть стрічку, прикріпивши її до підлоги кнопками. Пройдіть уздовж цієї лінії кілька разів, спостерігаючи за своєю ходою у дзеркалі. Вихідне положення: обіпріться спиною об стіну, що знаходиться навпроти дзеркала. Голова, плечі та п’яти повинні торкатися стіни. Ноги в колінах не згинайте, живіт втягніть. П’яти разом, шкарпетки злегка нарізно.

Поставте в магнітофон касету із записом якогось вальсу. Ходьба в ритмі вальсу зробить вашу ходу граційною незалежно від вашої волі.

Перші вісім днів ходите босоніж, потім виконуйте цю вправу в туфлях на високих підборах. Увага! Босоніж або у взутті, великі пальці ваших ніг повинні згинатися на останньому етапі кожного кроку, даючи поштовх.

ІДЕАЛЬНИЙ КРОК СКЛАДАЄТЬСЯ З П’ЯТИ ЕТАПІВ
Перший етап:права нога рухається вперед, носок витягнутий. Рух іде від стегна, що залишається нерухомим. Вага тіла лежить на лівій нозі.
Другий етап: легко поставте п’яту правої ноги на проведену на підлозі лінію, носок злегка відведений убік. Відстань між п’ятою правої ноги та носком лівої ноги (ваш крок) має дорівнювати довжині вашої стопи. Довший крок зробить вашу ходу розвиненою, а коротший зіпсує поставу.
Третій етап: як тільки п’ята торкнеться підлоги, перенесіть вагу вашого тіла з лівої ноги на праву ногу.
Четвертий етап: відразу після цього починається рух уперед лівої ноги, воно виконується так само, як і рух правої ноги.
П’ятий етап легко поставте п’яту лівої ноги на лінію.

Ваші руки красиво зігнуті і злегка погойдуються в такт ходьбі: права рука рухається синхронно з лівою ногою, а ліва рука з правою ногою.
Якщо ви помітите рух стегон чи плечей, похитування голови, повторюйте вправу до того часу, поки ці недоліки ходи не зникнуть.

- Advertisement -
- Advertisement -