Розвантаження для серця та талії

- Advertisement -

Дожили. Я товста корова, і нікому не потрібна. Чесно кажучи, з ранку в мене був набагато оптимістичніший настрій. Все-таки день народження. Ейфорії немає, але передчуття чогось приємного та милого було. Виразно було. І треба було все зіпсувати. І як ти думаєш, хто цей нелюд? Мій власний чоловік!

Після 18 років я перестала радіти дню народження. 18-річчя я відсвяткувала з розмахом, але такого жахливого дня народження у мене не було ніколи. Навіть згадувати не хочеться. Або, можливо, просто старію. Ех…Але цього року, через багато років після невдалого свята, на мене чекало нове потрясіння.

Все почалося з того, що я поїхала працювати. Чоловік був на чергуванні, тож привітав мене телефоном, обіцяючи сюрприз. Треба зауважити, що у редакції я працюю шість років, але ніколи, НІКОЛИ, я не запізнювалася на автобус. Як ти здогадалася, сьогодні я запізнилась. Ну, нічого, думаю, зловлю таксі. Після довгої суперечки ми домовляємося про ціну – їдемо. Я знала таємне кохання всіх таксистів – шансон, але мій таксист переплюнув усіх своїх побратимів. Стиснувши зуби, я промовчала, коли він закурив. Потім ми зламалися, він не поспішаючи, длубався в залізяках, поки я ерзала на сидіння і безуспішно намагалася додзвонитися до редакції. Ніхто не брав слухавки. І ти розумієш, мене це навіть не насторожило. А гроші я вже дала! Дуренька! У результаті ловлю іншу машину, плачу дві ціни, приїжджаю в офіс. А там мене зустрічають маляри. Ремонт, кажуть, начальство затіяло. Ти знаєш,

У мене є два способи виправити собі настрій – смачно поїсти та купити собі сумочку. Недовго думаючи, я вибрала найефективніший. Жуючи бургер, я подумки клялася собі сісти на дієту відразу після дня народження. Завтра. Завтра не виходило, бо прийдуть гості. А післязавтра треба поїхати до мами, щоби вона мене привітала. А після післязавтра нас запросила Наташка. Загалом, плюнула я на сумочки і помчала додому. Вдома на мене чекав сюрприз….

Так, я збиралася записатися на фітнес. Так, я хотіла скинути кілька кілограмів. Ну, не пару. Ну, три. Або навіть п’ять. А в ідеалі, звісно, ​​дев’ять. Але ж це не означає, що мені потрібно на день народження дарувати обруч для схуднення. Адже це явний натяк, типу, дорога, а чи не занадто ти жирна?

Завтра прийдуть гості, подруги спитають: А що тобі чоловік подарував? І що скажу? Ну от я тепер не можу дивитися на продукти. Ще й чоловік образився. Сидить, надутий, вирячився в телевізор. А справді, навіщо я на нього накинулася? Він же хотів якнайкраще. Гаразд, побачимо, що це за Обруч Стройності.

А, так це не просто обруч, тут ще кульки аку … аку-пунк-турні, як. І чого у нас кульки ці роблять? Масаж, ага. «Масаж розщеплює надлишки жиру в районі живота та талії, зміцнює внутрішні органи та активізує кровообіг, допомагаючи Вам підтримувати стрункість та красу силуету». Ну що ж, цілком переконливо можна навіть повірити. Від масажу справді худнуть. Наташка три кілограми скинула. Це один курс. А в мене цей обруч завжди буде під рукою. Потрібно скуштувати, може, і дієта не знадобиться.

Зараз ось із чоловіком помирюся, і привіт, підтягнутий живіт!

- Advertisement -
- Advertisement -