Т-тапп – тренування для гарного здоров’я зовні та зсередини

- Advertisement -

Представляємо вашій увазі статтю Терези Тапп творця фітнес програми Т Тапп.

Я сказала, що система Т-Тапп більш всеосяжна і повна, т.к. вона дозволяє зменшити запаси жиру, скинути зайві кілограми ваги та скоротити обсяги тіла, а також вона покращує загальне здоров’я людини та рівень її фізичної підготовки та бадьорості.

Т-тапп являє собою фізіотерапевтичний підхід до фітнесу, бо він збільшує щільність м’язів, а не їх обсяги. Т-Тапп є чудовим засобом відновлення працездатності для людей з хворими колінами та кульшовими суглобами або з болями в нижній частині спини; він також добре допомагає при болях у верхній частині спини, шиї та плечах. Рухи у вправах із боку виглядають простенькими, але, насправді, вони дуже складні за структурою, бо кожна вправа залучає до роботи обидва кінці м’язи, замість залучати до роботи лише один кінець і черевце м’яза.

Т-тапп покладається на всеосяжний і складний рух м’язів у спеціальній послідовності з урахуванням нейро-кінетичного потоку енергії, утримання правильного анатомічного розташування частин скелета і з дотриманням принципів ізометричної роботи м’язів, що поєднується зі стимуляцією лімфатичного струму. Інші види вправ, наприклад, аеробіка, силові тренування та йога, є в основному «ізотонічними» (тобто залучають до роботи один кінець м’яза та його черевце).

Т-Тапп дозволяє досягти високого аеробного навантаження без того, щоб стрибати або покладатися на штангу та гантелі. При заняттях по системі Т-Тапп, чим сильнішою стає людина, тим менше їй потрібно робити вправи, щоб підтримати результати. У інших системах вправ, що сильніша людина стає, тим більше їй треба збільшувати навантаження чи кількість повторів, щоб перейти більш високий рівень фізичної підготовки чи домогтися більшого скидання ваги. У системі Т-Тапп вам ніколи не доведеться покладатися на гантелі або повторювати рух більше 8 разів. Вправи продовжуватимуть залишатися важкими для тіла у міру того, як збільшується його сила та фортеця.

Так, Т-Тапп ефективний як для людей із сидячим способом життя, так і для спортсменів. Методики в системі Т-Тапп дозволяють досягти максимального руху м’язів і втоми м’язів, незалежно від того, чи людина є штангістом, інструктором з аеробіки або бабусею, яка щойно приступила до тренувань. Клінічне тестування, проведене докторами наук у галузі спортивної фізіології, показало, що спалювання жиру починається через 7-10 хвилин після початку вправ за системою Т-Тапп. Крім того, навіть виключно треновані люди домагаються 75% максимальної частоти серцевих скорочень під час сорокахвилинного повного Т-Тапп-тренування для початківців та відновлюючих працездатність.

Т-Тапп не просто спалює калорії та надлишки жиру, він капітально ремонтує фундаментальні функції тіла, такі як нейро-кінетичний струм, швидкість використання глюкози у спокої та когнітивну функцію мозку. Багато людей повідомляють про негайні поліпшення травлення, засвоєння їжі та роботу кишечника, а також про збільшену ясність розуму і підвищений рівень енергії вже через тиждень після початку занять Т-Таппом.

Т-тапп зосереджується на скороченні обсягів тіла, а не на зменшенні ваги. При заняттях Т-Тапп відбувається стрімке скорочення обсягів тіла, завдяки тому, як Т-Тапп змушує м’язи працювати. Розвиток щільності м’язів дозволяє м’язам підтягнутися, стиснутися та виліпити нові контури тіла. Такий вид розвитку мускулатури дозволяє досягти швидкого скорочення обсягів. Більшість людей скорочують обсяги талії, живота чи стегон на 3 см за тиждень. Крім того, більшість людей переходять на менший розмір одягу до кінця першого місяця занять Т-Тапп через день… абсолютно не обмежуючи себе в харчуванні. Головною метою перших 30 днів тренувань є «дати машині людського тіла рухатися» як слід, щоб зробити капітальний ремонт функцій обміну речовин, так, щоб тіло могло легше втрачати у вазі і, що ще краще,

Т-Тапп тренує праву і ліву півкулі мозку, і тіло і розум. Ця система тренувань була створена з метою однакового залучення до когнітивної роботи обох півкуль мозку. Це дуже важливо для підтримки здорової роботи мозку. Т-Тапп чудово допомагає як дітям (наприклад, дітям, у яких проблеми з навчанням), так і людям похилого віку (уповільнює втрату когнітивних функцій, що настають з віком та хворобою Альцгеймера).

Т-Тапп концентрується на хребті, не тільки для розвитку м’язів серцевини тіла, що несуть, але й для поліпшення постави і підвищення щільності кісток, щоб знизити ризик травми, який часто збільшується з віком. Особливі вправи в тренуваннях Т-Тапп, орієнтовані на розвиток почуття рівноваги, швидко збільшують щільність м’язів серцевини тіла. Ці щільніші м’язи дозволяють жінкам знову насолоджуватися десертами і не турбуватися при цьому про те, що вони погладшають!

Т-Тапп надає особливого значення стимуляції лімфатичного струму під час тренування. Не тільки дозволяє максимально розігнати обмін речовин, а й допомагає у роботі імунної системи. Ось чому люди із захворюваннями імунітету, наприклад, страждають від синдрому хронічної втоми або фіброміалгії (хронічний дифузний біль у м’язах і підвищена стомлюваність) повідомляють про значне поліпшення стану завдяки тренуванням за системою Т-Тапп. Це також пояснює чому онкологічні хворі в процесі хімотерапії або радіотерапії відчувають менше неприємних наслідків лікування, таких як набряки та нудота (їм рекомендуються лише перші 15 хвилин тренування для початківців). Взагалі, люди, які тренуються за системою т-тапп, хворіють набагато рідше.

Т-Тапп допомагає швидко знизити рівень глюкози в крові та утримувати його на нормальному рівні. Це відбувається тому, що при вправах Т-Тапп комплексний і комплексний рух м’язів поєднується з ізометричними скороченнями і накачуванням лімфи, при цьому глюкоза в крові спалюється дуже швидко і продовжує спалюватися після закінчення тренування. Багато людей з діабетом другого типу та з діабетом вагітних повністю контролюють цукор у крові і навіть вилікувалися від діабету за 3-6 місяців тренувань за системою Т-Тапп!

Т-Тапп допомагає тілу підтримувати гормональну рівновагу. Багато жінок значно покращили свій місячний цикл та проходження через клімакс завдяки Т-Таппу. Жінки різного віку кажуть, що вони тепер не так сильно набрякають, перестали мучитися болями в низу живота та попереку, припливами жару, перепадами настрою та поправкою у вазі, пов’язаними з жіночими гормонами.

Підсумовуючи, я сказала б що Т-Тапп можна назвати «Тренуванням для хорошого здоров’я зовні і зсередини» !

Т-Таппери не просто чудово виглядають, вони чудово почуваються!

- Advertisement -
- Advertisement -