Чудова детоксикація 48 годин

- Advertisement -

Якщо ви не хочете сідати на дієту із соків, постарайтеся по можливості зробити основою свого раціону натуральну їжу.

Якщо ви маєте намір протягом двох днів дотримуватися цієї вільної від жирів і цукру дієти, але боїтеся, що ваша рішучість може похитнутися, звільніть свій холодильник від усього, що здатне ввести вас у спокусу. (Завжди можна до понеділка потримати ці продукти в холодильнику подруги.) Якщо ви невиправний любитель “перекусів”, розставте по всьому будинку вази з екологічно чистими фруктами. Тоді порушення режиму буде корисним для здоров’я.

Існує думка, що здоров’я людини визначається переважно здатністю його організму до детоксикації. Тому не слід сприймати детоксикацію як щось таке, що необхідно обмеженому колу людей на зразок Елізабет Тейлор та Бетті Форд. Іноді всім нам потрібно давати відпочинок своєму організму, щоб він позбавився шкідливих речовин, які накопичуються в ньому і в багатьох випадках можуть викликати певні захворювання: окис вуглецю та кадмій – коронарну недостатність, надлишок фтору – погіршення зору, свинець (зі старих труб ) – хвороби шлунка.

Вплив харчових добавок, розчинників, пестицидів та гербіцидів призводить до різних збоїв у роботі організму – від депресії та головного болю до підвищення ймовірності ракових захворювань, не кажучи вже про целюліт, коли навколо невиведених шлаків утворюються жирові капсули! Цей список можна продовжувати до нескінченності. І найжахливіше, що ці побічні продукти сучасного життя забирають у нас здоров’я. Концентрація в нашому тілі викликає як дегенеративні зміни, а й передчасне старіння. Повірте, детоксикація не така вже й важка справа. Більш того, лікувальні та косметичні процедури принесуть вам задоволення, одночасно звільнивши ваше тіло від “сміття”. І домашній курорт у вихідні дні – чудове місце для їх проведення.

Дієта із соків – це лише один із методів детоксикації. І він підходить не всім, оскільки дієта з одних соків може послабити організм і позбавити його здатності зосереджувати свою увагу. Ці вихідні ви можете складати своє меню також на основі східних рецептів, в яких використовуються натуральні продукти. Через 48 годин ви відчуєте незвичайну пружність своєї ходи, відчуєте ясність розуму і приплив життєвих сил. (Не говорячи вже про довготривалий ефект очищення шкіри, хоча в перші кілька днів у вас може з’явитися висип – це шкідливі речовини виходять на поверхню тіла.)

Ця дієта дозволяє повністю очистити організм, чого потребує практично кожен з нас. Вона заснована на продуктах, які, як було доведено, особливо ефективно виводять токсини з організму: буряк, селеру, фенхель, білу редис. Всі ці рослини є натуральними сечогінними засобами, що допомагають видалити зайву рідину, і тому вони корисні тим, хто схильний до целюліту. Між іншим, морські водорості чудово справляються з метаболізмом, що посилюється в цей час. Якщо вам не вдасться знайти їх, скористайтеся пігулками з бурих водоростей. Дуже важлива вода: випиваючи вісім склянок на день, ви швидше вилучите шлаки з організму та відшкодуєте втрату рідини; ви також можете пити чай із трав або кавовий напій без молока. Однак ця дієта в жодному разі не вимагає від вас голодування: відчувши апетит, ви завжди можете перекусити рисовими хлібцями, супом місо або салатом, 48-годинна дієта, що очищає, містить всі необхідні вам поживні речовини. Додатково вам знадобляться лише капсули з насінням подорожника (щоб повністю очистити, кишечник) і час від часу жменя багатого на пектин насіння соняшника, важливого джерела клітковини, який також допомагає налагодити роботу товстого кишечника і змушує організм працювати по-справжньому ефективно.

При такій дієті, на відміну від інших, у вас не буде запаморочення від голоду, але для неї все ж таки краще виділити відносно вільний час.
– їжте повільно; ретельно пережовуйте кожен шматок.
– Постарайтеся отримати денну дозу сонячних променів, щоб зміцнити імунітет, – достатньо лише 10-20 хвилин на день.
– Дієта не повинна тривати більше 48 годин.

- Advertisement -
- Advertisement -