Як захистити шкіру від шкідливого впливу комп’ютера

- Advertisement -

Виявляється, робота на комп’ютері викликає до життя, крім інших, і шкірні проблеми.

Дерматологи схиляються до того, що комп’ютерне випромінювання має здатність проникати у глибокі шкірні шари та руйнувати внутрішню структуру волокон. Шкірний покрив, особливо сухий, швидко зневоднюється, втрачає еластичність та пружність. Комп’ютерна атака – причина появи передчасних зморшок та в’ялості.

Що радять фахівці для нейтралізації дії комп’ютера?

Один із виходів пропонують німецькі вчені. Вони вразили світ сенсаційним відкриттям. Встановили, що помідори та капуста захищають шкіру від шкідливого комп’ютерного впливу, якщо з’їдати цих овочів щонайменше 500-700 г щодня. Їхні голландські колеги радять після роботи на комп’ютері приймати розслаблюючі сольові або хвойні компреси: м’який рушник, просочений розчином, потримати на обличчі пару хвилин.

Фруктові рецепти

Китайські лікарі наполягають на “фруктових рецептах” краси. Підживлювати особу, яка довго знаходиться в безпосередній близькості від монітора, вони рекомендують “зсередини” – кожні півтори години випивати кілька ковтків води, в яку доданий лимонний або грейпфрутовий сік. А також споживати щодня не менше 300 г свіжозавареного зеленого чаю, який нейтралізує вплив комп’ютерного випромінювання. Ефективно, на думку, протирання шкірного покриву скибочкою свіжого яблука чи замороженим фруктовим соком.

Кисень замість випромінювань

Японські фахівці продовжують розвивати свою давню ідею: ставити біля бічних частин монітора горщики з кактусами, які вбирають не менш як п’ятдесят відсотків комп’ютерних випромінювань. Це ми знали, а ось разючі результати дослідів, проведених японськими лікарями, опубліковані нещодавно. Виявляється, кактуси не просто поглинають негативну енергію, а й перетворять сухе та кондиціоноване повітря в атмосферу, насичену киснем.

Чудо-зрошення

Канадські косметологи найчудодійнішим засобом вважають зрошення обличчя. Якщо шкіра не вкрита пудрою, достатньо побризкати на обличчя або протерти його серветкою, змоченою мінеральною питною водою. За наявності макіяжу необхідно використовувати термальний спрей високого зволоження, який не тільки відновлює природну вологість шкіри, але й здатний закріплювати макіяж, фіксувати його кольори.

Хліб замість води

Вчені всіх країн єдині у своїй думці про те, що у приміщенні, де “кипить” комп’ютерна робота, мають бути встановлені кондиціонер, вентилятори або хоча б відкриті кватирки. Плюс щоденне вологе прибирання, тому що комп’ютери інтенсивно притягують пил, який осідає і на обличчі. Головне правило косметичного догляду за комп’ютерним обличчям – посилене зволоження шкіри. Жінкам, які працюють на комп’ютері, слід щодня, у всі пори року, користуватися зволожуючими кремами, а під макіяж наносити захисний крем.

Лікарі з Литви рекомендують один раз на тиждень повністю відпочивати від роботи на комп’ютері та пропонують дієвий засіб проти зневоднення шкіри – умивання житнім або ризьким хлібом: окраєць залити гарячою водою і після остигання процідити. Цей розчин добре замінить воду.

- Advertisement -
- Advertisement -