Вправи для гарних сідниць

- Advertisement -

Милі жінки, пам’ятайте, чоловіки, перш за все, люблять здорові пружні ноги, а їхня форма завжди має другорядне значення.

Ми розуміємо, що у вас будуть моменти, коли ви захочете послати все це набагато далі. Але краса, як відомо, потребує жертв.

Ця публікація призначена головним чином для жінок, тому що внаслідок особливостей будови жіночого організму ноги дуже вразлива його частина. За відсутності регулярних тренувань у багатьох представниць прекрасної статі ця частина тіла вже до двадцяти років може почати втрачати свою сексуальну привабливість.

Головні проблеми, які хвилюють молодих жінок, це відвислі пухкі внутрішня сторона стегон та сідниці (попка). За допомогою регулярних фізичних вправ по 15-20 хвилин щодня ці косметичні недоліки легко виправити. Пропоновані вам вправи добре зарекомендували себе у вирішенні цих проблем. Вони досить ефективні, в процесі їх виконання (особливо вперше) ви повинні трохи втомитися, почастішає серцебиття, а після ноги трохи “гудітимуть”. Не лякайтеся, це нормально. Перші результати покращення ваших ніг ви помітите приблизно через місяць.

Вправи проти відвислої внутрішньої сторони стегон

1. Встаньте спиною до стіни, покладіть руки на пояс і прямою ногою робіть короткі махи вбік. Хитрість цієї вправи полягає в тому, що махи не повинні бути надто високими (приблизно довжина вашої стопи), але вони повинні бути дуже швидкими. Виконуйте цю вправу 10 разів кожною ногою, а якщо відчуєте, що такі навантаження вам не під силу, то скоротите кількість до 5-6.

2. Ляжте на правий бік, підтягніть живіт і підніміть праву ногу на висоту 10 см від підлоги, права рука повинна бути над головою. Залишайтеся в такій позиції кілька секунд, після чого відпочиньте та повторіть аналогічні рухи на лівому боці.

3. Вправа “ножиці” знайома, швидше за все, добре знайома Вам. Ляжте на спину, обіпріться на лікті, підніміть ноги і перехрещуйте їх протягом кількох секунд. Якщо відчуєте втому в ногах, відпочиньте кілька хвилин і повторіть вправу. Досить робити цю вправу 3-4 рази.

4. Ходьба на місці також сприяє зміцненню внутрішньої сторони стегон. При ходьбі намагайтеся піднімати коліна якомога вище. За бажання цю вправу можна замінити на легкий біг та стрибки.

Вправа проти відвислих сідниць

1. Сядьте на краєчок стільця, ступні ніг тримайте нарізно. Затисніть між колінами якийсь предмет (книгу або диванну подушечку). Сидіть прямо та тримайте руки на сидінні. Постарайтеся м’язами стегон сильно стиснути предмет і в такому положенні рівно 1 хвилину, потім розслабтеся і повторіть вправу знову. Виконуйте цю вправу не менше 10 разів.

2. Встаньте навколішки, руки поставте на пояс. Далі слід сісти на підлогу, спочатку на ліву сідницю, потім праву. Робіть вправу до тих нір, доки відчуєте втому в сідничних м’язах. Не йдіть легким шляхом, сідаючи на ноги, ефекту в такий спосіб ви не досягнете. Спочатку буде дуже важко, але ви досить швидко навчитеся і легко виконуватимете цю вправу.

3. Обіпріться спиною і потилицею об стіну, зігніть ноги в колінах і напружте м’язи. У такому положенні потрібно пробути приблизно 1 хвилину. Якщо ви відчуєте, що не в змозі протриматися рівно хвилину, зменшіть час. При виконанні цієї вправи намагайтеся, щоб ваші потилиця, спина та сідниці не відривалися від стіни, інакше ефективність цієї вправи буде нульовою.

4. Обхопіть праве коліно обома руками та обережно підтягніть його до грудей, зафіксуйте це положення на 20 секунд. Повторіть вправу з іншим коліном. Повторюйте вправу 5-10 разів по 5 разів з кожною ногою з інтервалом у кілька секунд.

5. Ляжте на спину і обіпріться ногами об стіну. Напружте м’язи сідниць і постарайтеся підняти таз і стегна від підлоги, не відриваючи при цьому спини. Спочатку вам, швидше за все, це буде не під силу, але поступово доведіть кількість таких підйомів до 10-12 за час однієї вправи.

- Advertisement -
- Advertisement -