12 корисних напоїв. Пийте, якщо спекотно

- Advertisement -

Лікарі рекомендують щодня випивати до 2 літрів рідини.

Що за рідину віддати перевагу – кожен вирішує для себе.А ось ми розглянемо 12 дійсно корисних напоїв.

Останнім часом здається, що практично всі магазини пропонують свідомому покупцеві корисні екологічно чисті напої. Проте річ у тому, що насправді виробники намагаються приховати істину і продати ті ж самі напої, насичені цукром та високофруктозним кукурудзяним сиропом. То як же бути бідному покупцю? Не засмучуйтесь, серед усіх цих хитрощів є напої, які дійсно корисні для вашого здоров’я, ось 12з них.

1. Молоко

Так, навіть незважаючи на величезну кількість різних напоїв, представлених на ринку, назви яких часом навіть важко вимовити, молоко було, є і буде корисним для вашого здоров’я, і ​​заперечувати корисні властивості цього напою неможливо. Крім того, що молоко – чудове джерело енергії та білка, у ньому також багато кальцію, який запобігає розвитку таких захворювань, як артрит та остеопороз.

2. Сік без консервантів

Це порівняно новий товар над ринком. Соки без консервантів – натуральні фруктові соки, які не містять цукор та консервантів, які просто знищують здоров’я людини. Однак за останні кілька років у цих соків з’явилося щось подібне до поганої слави, а все тому що такі компанії, як PepsiCo, почали виробляти «брехливі соки».

3. Вино

Усі знають, що келих вина йде на користь здоров’ю людини. Але, можливо, користі від цього напою набагато більше, ніж ми припускаємо. Дослідження, проведене університетською клінікою Цюріха, показало, що вино, що випивається під час їди, скорочує розмноження гладких м’язових тканин усередині артерій. Збільшення кількості цих тканин призводить до атеросклерозу, який надалі стає причиною серцевих нападів та інсультів.

4. Зелений чай

Зелений чай надзвичайно корисний, адже невипадково мудрі китайці протягом багатьох тисячоліть використовували його навіть у медичних цілях. Дослідження довели, що зелений чай на 60% скорочує ризик розвитку раку стравоходу. Понад те, споживання зеленого чаю уповільнює зростання злоякісних клітин. Саме тому зелений чай – той напій, який слід пити якнайчастіше.

5. Гранатовий сік

У гранатового соку багато переваг, проте лише деякі вживали цей напій. Все змінилося з появою різних статей у журналах та газетах, присвячених корисним властивостям гранатового соку. Завдяки цьому напою організм починає виробляти на 40% більше крові, що є однією з найважливіших функцій людського організму.

6. Коктейлі із сироваткового білка

Це улюблені коктейлі всіх бодібілдерів, але вони однаково корисні для кожного з нас. Коктейлі із сироваткового білка «всмоктуються в кров» швидше, ніж будь-які інші протеїни.

7. Холодний чай з апельсином і м’ятою

Ось рецепт надзвичайно корисного для вашого здоров’я охолодженого чаю:
6 пакетиків чаю
2 столові ложки цукру
12 листків свіжої м’яти
1 1/4 склянки апельсинового соку
Сік 1/ лимонів (або лайма)
1 / часточками
1/2 апельсина, очищеного від насіння і порізаного часточками

Цей чарівний напій захистить вас від будь-яких застуд та вірусів, захищаючи вашу імунну систему.

8. Вода

Звучить цілком очевидно, проте більшість із нас споживає занадто мало води, яка неймовірно важлива для організму людини. Вода покращує травлення, здатність організму утримувати луг, запобігає появі головного болю та багато іншого. Якщо ви досі не вірите в те, що вода життєво необхідна для вашого організму, то погляньте на ці дані:
Кістка складається на 22% із води
Мозок складається на 74% із води
М’язи складаються на 75% із води
Кров складається на 8№ % з води

9. Журавлинний сік

Журавлинний сік надзвичайно важливий для імунної системи людини, він запобігає появі інфекційних захворювань сечових шляхів, інфекцій дихальних шляхів, а також не баить бактеріям потрапити до еритроцитів.

10. Апельсиновий сік

У цьому соку дуже багато цитрусу та корисних кислот, які «стоять на варті» імунної системи людини. Найкраще пити свіжий апельсиновий сік, оскільки вітаміни і мінерали можуть «сховатися» глибоко в крові, що захистить вас від будь-якої застуди чи шлункової інфекції.

11. Імбирне ситро

Цей напій має цілу низку корисних властивостей. Не вигадати напою краще, ніж імбирне ситро, якщо у вас розлад шлунка або виникла проблема з травленням. Більш того, імбир має протизапальні властивості, що дуже важливо для людей, які страждають від артриту або хронічного болю у м’язах.

12. Вітамінна вода

Вітамінна вода – напій однаково смачний та корисний, який має велику кількість різних смаків (від винограду до зеленого чаю). У цьому напої дуже багато вітамінів та мінералів. Вітамін С або А, або кальцій, все залежить від вашого вибору.

- Advertisement -
- Advertisement -