Ковток кисню для городян. Кисневі коктейлі

- Advertisement -

Загальновідомо, що з нормальної життєдіяльності та доброго самопочуття людини вміст кисню у навколишній атмосфері має становити щонайменше 21%.

На жаль, розвиток індустріального суспільства призводить до того, що у великих містах кількість чистого кисню істотно нижча за норму. І рік у рік екологічна ситуація лише погіршується…

Як жити без кисню?

Як же нам живеться в умовах інтенсивного забруднення атмосфери та нестачі кисню? Звісно, ​​погано. При цьому ми настільки звикли до такого «неповноцінного» складу навколишнього повітря, що найчастіше навіть не помічаємо, що дихаємо не тим, чим належить. Скільки разів у фільмах і книгах обігравалася ситуація з непритомністю героїв від великої кількості свіжого повітря в лісі або селі, коли головними ліками виступала вихлопна труба найближчого автомобіля! Звичайно, почуваємося ми не найкращим чином. Але всі нездужання списуємо на інші причини, не замислюючись про те, що саме гіпоксія (недолік кисню) призводить до нервозності, безсоння, підвищеної стомлюваності та зниження імунітету.

Допомога для «практично здорових» людей
Який же вихід із ситуації? Продати квартиру в місті та переїхати на лоно природи.

Адже жоден міський житель, зокрема «практично здоровий» (а навіть і таких — здорових із застереженнями — людей стає дедалі менше) не застрахований від гіпоксії.

Але… Будиночок у селі — це, звичайно, добре, ось тільки як бути з роботою, що лишилась у місті? Отже, потрібно все ж таки пристосовуватися до існуючих умов життя, а виїзд у село на ПМП відкласти до кращих часів.

Вже понад півтора століття вчені намагаються знайти можливість додаткового забезпечення людського організму киснем. Існує навіть самостійна галузь медицини – оксигенотерапія.

В результаті численних досліджень була придумана така форма збагачення киснем як кисневий коктейль.

Було встановлено, що кисневий коктейль покращує обмін речовин, функціональну діяльність всіх систем організму, позитивно впливає на імунітет, нормалізує сон, підвищує працездатність та емоційний тонус.

У вісімдесяті роки минулого століття кисневий коктейль набуває досить широкого поширення. Спеціальні установки з виробництва «напою здоров’я» з’являються у школах, аптеках, дитячих садках, будинках відпочинку та санаторіях. Потім у зв’язку із загальною ситуацією в країні кисневий коктейль став рідкістю — щоб на початку двадцять першого століття не лише повернутися на завойовані раніше позиції, а й продовжити наступ на хвороби.

Щоправда, повернення кисневих установок до аптек, шкіл, садів та будинків відпочинку не вирішило проблему повсякденного споживання коктейлю. Замотані жителі мегаполісів не в змозі викроїти достатньо часу на поїздку в аптеку за склянкою кисню.

Киснева допомога у вас вдома
І ось тут на допомогу нашому здоров’ю приходить нова форма кисневого коктейлю. Комплекти для його приготування у домашніх умовах вже з’явилися у продажу.

До набору входить все необхідне для приготування цілющого коктейлю будинку, у тому числі балончик із чистим киснем. До речі, щоб урізноманітнити смак коктейлю, його можна розводити будь-яким соком.

Уважно прочитайте інструкцію на упаковці, приготуйте улюблений кухоль або гарний келих, вирішіть яким соком ви хочете себе сьогодні пригостити… І ось перед вами на столі смачний і корисний напій.
Будьте здорові!

Не стуляючи очей
Безсоння та порушення сну — супутники багатьох серйозних захворювань. Однак часто ці неприємні стани з’являються і практично у здорових людей. Розумова чи емоційна перенапруга, перевтома часто призводять до того, що людина, лягши ввечері в ліжко, довго не може заснути.

Промаявшись без сну півночі, він задрімує, але лише на годину-другу, його переслідують нав’язливі сни. Вранці він зовсім розбитий, протягом дня його нестримно хилить до сну, але ввечері повторюється та сама сумна історія… Втома накопичується, псується характер, самопочуття погіршується, організм втрачає здатність чинити опір хворобам… Результат зрозумілий — ми сваримося з друзями та родичами і до того ж «звалюємося» від елементарної застуди чи якогось серйознішого захворювання. Зрозуміло, що з безсоння треба боротися. Всі знають, що на свіжому повітрі спиться набагато краще – ми швидше засинаємо і швидше висипаємось. Тому найпростішим способом боротьби з порушеннями сну може стати збагачення організму киснем.

Будь здоровий, не кашляй!
Вимушені дихати не надто «смачним» повітрям, ми піддаємо свій організм серйозному випробуванню. До цього додаються численні стреси, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя… Не дивно, що захисна система організму все частіше починає давати збій. Швидка стомлюваність, млявість і слабкість, часті ГРВІ, поява алергічних реакцій (з якими ви не стикалися в попередні 30 або 40 років життя) – це тривожні сигнали, що свідчать про те, що імунній системі потрібна підтримка. Швидше за все, лікар порекомендує вам у цій ситуації більше бувати на свіжому повітрі, відмовитися від нездорових швидких перекусів, збільшити фізичну активність… І все це прекрасні поради, ось тільки більшість людей не бачить можливості їх наслідувати.

- Advertisement -
- Advertisement -